Фестиваль “ЗАХІД” – одна з найбільших та найпотужніших мистецьких подій країни

Фестиваль проводиться з 2009 року на Львівщині. Як і минулого року, ЗАХІД відбувся в колишньому дитячому таборі Сонячна Галявина в Родатичах, неподалік від Львова 18-20 серпня.
Фестиваль зібрав одні з найкращих зарубіжних і українських гуртів.
ЗАХІД– найкраща традиція фестивального літа. Цьогорічний фестивалт змусив тисячі сердець битися разом. Добираючись з усієї України автостопом, автобусами та машинами, серця у пошуках вільного духу зустрілись там, на території свободи, щоб розділити музичне щастя та дружбу. Без масок буденного життя, забувши про роботу та статуси – туди було варто приїхати, щоб відчути себе вільним і бути поруч із справжніми людьми.
Із кожним роком кількість відвідувачів свята музики збільшується, а також розширюється географія гостей.
Перші відвідувачі прибули за день-два до початку події. І це цілком зрозуміло: літо закінчується, а разом iз ним і безтурботне студентське життя. Оскiльки — «Zaxidfest-2017»один iз найбільших молодіжних фестивалів країни, середній вік відвідувачів, за спостереженням, становить 20-23 роки.

Тому охочих приїхати раніше і поїхати пізніше завжди було досить багато. Благо, територія і умови проживання дуже сприятливі для ненормованого відпочинку.
У порівнянні з минулим роком можна відзначити кілька позитивних моментів: за словами організаторів, значно збільшилася кількість туалетів і розширилася зона їх розташування.Проживання на фестивалі на територіях наметових містечок — це польо­ві умови, для тих хто звик до домашнього комфорту, було сладно без усіх благ цивілізації.
Багато відвідувачів фестивалю жили у місті в готелях і приїжджали кожного дня на фестиваль. На території фестивалю було розміщено два наметові містечка: одне з них було платним, iнше безплатним. У всіх наметових містечках була можливість жити, як у власному наметі, так і взяти намети на прокат.
Програма дев’ятого «Zaxidfest-2017» потішила фанатів якістю і насиченістю, і хоча дехто із заявлених музикантів в останній момент не зміг приїхати на фестиваль, як-от хедлайнери першого дня, американці «Breaking Benjamin», музичного драйву від інших виконавців не бракувало.


Протягом трьох днів на різних сценах можна було почути такі відомі вітчизняні та закордонні команди: O.Torvald, «Тартак», Тhe Elephants, Roll Models, Detach, «Карна», Христина Соловій, Dark Tranquillity, As Being An Ocean, Space Of Variations, Arlett, LTK, Blooms Corda, Tik Tu, Vivienne Mort, SINOPTIK, Volski, We Butter The Bread With Butter, “Анна”, 1914, “Брем Стокер”, Aghiazma, 5 Vymir, Black Balloon, Love’n’Joy, COLAARS , «Фіолет», «Курган feat. Agregat», «Хамерман Знищує Віруси», Fontaliza, Leo Mantis, The Hypnotunez, Septa, Miss May I, Chelsea Grin, In Extremo, Noize MC, Onuka, Pianoboy, Pain, In Extremo, The Qemists, Enter Shikari та багато інших.
«Zaxidfest-2017» закінчився, але спогади та емоції ще довго не даватимуть спокою усім, хто його відвідав. І з нетерпінням усі чекатимуть десятого, ювілейного, фестивалю. Впевнені, він здивує ще більше. Бо найкраща фестивальна традиція літа має тривати.

 

Коментарі вимкнені.