Фінал чемпіонату світу із футболу можна буде побачити у Тернополі в… аеропорту

Залишилося менше двох тижнів до фестивалю “Файне місто”, який пройде на території тернопільського аеропорту. 1 липня організатори розповіли журналістам деталі. Кажуть, що фестиваль для меломанів з усієї України таки буде в Тернополі і що мешканці сусіднього села Смиківці дуже допомогають та всіляко сприяють цьому. Окрім того, повідомили, що квитки на фестиваль уже купили навіть в Криму. 

Начальник управління культури міської ради Олександр Смик каже, що має великий досвід у проведенні фестивалів, тому відзначив великий професіоналізм арт-директорів, які спромоглися забезпечити надзвичайно насичену програму і потужний склад гуртів з усієї України та навіть Європи.

Родзинкою фестивалю стане фінал чемпіонату світу з футболу який покажуть на сцені. Олександр Смик жартує, що футбольні фанати можуть зекономити, придбавши квитки на фестиваль, адже отримають ще й футбольне свято.

До слова, вартість квитків – 200 грн за 2 дні. Проте плануються безкоштовні маршрутні автобуси. А ще – частина зібраних коштів піде на допомогу нашим військовим.

Новини Тернополя “Погляд”

Коментарі вимкнені.