Головний поліцейський Тернополя Сергій Гаврилюк піде з міської ради

Сергій Гаврилюк готовий вийти зі складу виконкому за умови, що його місце займе хтось із керівного складу міської поліції, пише 20minut.ua.

Питання перебування начальника Тернопільського міськвідділу поліції Сергія Гаврилюка у складі виконкому Тернопільської міськради розглянула сьогодні, 8 вересня, колегія головного управління нацполіції в області.

Нагадаємо, завжди у складі виконкому був начальник міської міліції, а після реформування – поліції. Однак, питання щодо доцільності перебування у виконкомі Сергія Гаврилюка підняли місцеві громадські активісти. Вони надіслали листа керівництву нацполіції в області.

У листі активісти звернулись з проханням запропонувати Сергієві Гаврилюку добровільно вийти зі складу виконкому міськради.

Чому саме виступили проти п. Гаврилюка – нам невідомо. Однак, можемо припустити, справа у конфлікті навколо виділення йому земельної ділянки та його діяльністю під час подій та масових заворушень під міськрадою.

Виконком після профільної комісії розглядає та узгоджує питання в т.ч. графіку роботи закладів харчування та розважальних закладів. Саме завдяки рішенням виконкому роботу деяких з них вдалось обмежити до 23.00. Окрім того, дає дозволи на проведення масових заходів. А також стежить за законністю ухвалених рішень. Тому доцільність перебування у складі виконкому поліцейських – поза сумнівом.

  • Я погоджуюсь вийти зі складу виконкому за умови, якщо туди включать будь-кого з керівництва міського відділу поліції, – каже Сергій Гаврилюк. – Але маю додати: за весь час членства у виконкомі я не проголосував за жодне рішення, яке суперечило б інтересам громади.

Колегія головного управління нацполіції в області підтримала рішення Сергія Гаврилюка, про що найближчим часом офіційно повідомить виконавчі органи влади. Тому, скоріше за все, Сергій Гаврилюк невдовзі вийде зі складу виконкому міськради.

Коментарі вимкнені.