Громаді, яка відмовилася об’єднатися з Тернополем, виповнився рік!

Вважають, що найважливіший, найважчий, вирішальний для будь-якої справи — перший рік. Від нього залежить подальший розвиток. Складний це шлях, непросте становлення. Тут, як правило, є успіхи та невдачі. Не помиляється лише той, хто нічого не робить.
Цей перший бар’єр успішно подолали у Білецькій ОТГ, куди, крім села Біла, увійшли Великий Глибочок, Івачів Долішній і Горішній, Ігровиця, Плотича та Чистилів. І хоч фактичним днем створення громади вважається 28 грудня, висновок щодо створення Білецької ОТГ Тернопільська ОДА видала рік тому — 24 липня 2018 року.
Нині голова громади Дмитро Малик, депутати, члени виконавчого апарату сільської ради, вся громада включили у процес творення й об’єднання. Почали з благоустрою, ремонту доріг. «З 30 липня розпочинаємо ремонт дороги у селі Великий Глибочок, — ділиться Дмитро Малик, — на часі — ремонт адмінприміщення Великоглибочецької школи. Спрямували з бюджету сільської ради 8 мільйонів гривень на будівництво дитячого садочка у селі Біла, до кінця року плануємо реалізувати проекти з ремонту клубу у селах Івачів Долішній та Ігровиця. Вже успішно функціонують відділ культури та державний реєстратор. Зовсім скоро запрацює відділ освіти Білецької ОТГ».
28 липня на стадіоні села Біла відбулося грандіозне дійство —
відзначення першої річниці з часу створення Білецької ОТГ.
З 16 години і до пізньої ночі веселились люди! Почалося свято з благословення та молебню з участю усіх священників Білецької ОТГ. Потім розпочався великий концерт аматорів сцени, гостей громад. Зі щирими привітаннями з нагоди свята звернулися голова Тернопільської районної ради Андрій Галайко та т. в. о. начальника відділу культури райдержадміністрації Любов Шарган.
Була спекотна погода. Тож організатори подбали про парасольки, де можна було сховатися, а заодно поласувати прохолодними напоями та усім, чим душа забажає. На великій площі стадіону розгорнули намети підприємці, які пропонували свій крам і страви. Мисливці та рибалки громади безкоштовно пригощали гостей апетитною кашею, якої зготували аж 150 літрів, та духмяним шашликом з українською наливочкою.
Хто дружить зі спортом, мав можливість позмагатися з рукоборства. Були організовані змагання з міні-футболу.
Наймолодших дітей розважали веселі аніматори.
Люди фотографувалися біля фотозон, яких на стадіоні було дуже багато. Тож кожен мав можливість вибирати на свій смак — мати фото з казковими героями, серед квітів, домашніх чи диких тварин. Все було до дрібниць продумано й організовано так, щоб кожен мав можливість повеселитися, смачно поїсти, послухати українських пісень, відпочити, а пізно ввечері — ще й потанцювати на дискотеці. Звуки пісень линули далеко.
За гарну організацію, змістовний відпочинок люди вдячні голові Білецької ОТГ Дмитру Малику та його дружині Оксані, начальнику комунальної служби Василю Малку, начальнику відділу культури Білецької ОТГ Роману Виннику та усім, хто долучився до цього дійства.
«Ми щиро вдячні гостям, які прибули розділити з нами торжество річниці створення Білецької ОТГ, — сказав голова Дмитро Малик. — І надалі плануємо організовувати для людей такі заходи, але вже в інших селах громади. Наша основна мета — щоб люди почувалися єдиним цілим, щоб ставали кращими наші села, щоб зростав добробут. Для цього будемо віддавати усі свої сили».
Галина ЮРСА – ТРР «Джерело».

Подільське слово

Коментарі вимкнені.