Головний лісничий Тернопілля Ігор Попадинець відмовляється виконувати волю Майдану і всіма силами тримається за крісло. Відео

Голова Тернопільського обласного управління лісового та мисливського господарства свободівець Ігор Попадинець

Начальник управління Тернопільського обласного управління лісового та мисливського господарства Ігор Попадинець категорично відмовився писати заяву на звільнення із займаної посади. Тим самим він не виконав наполегливі прохання громадських активістів Майдану. Високопосадовець просився допрацювати до пенсії.

«Ви знаєте, як суспільство ставиться до керівників, які працювали за часів Януковича? Ви фундамент злочинного режиму, – зауважив у розмові з Ігорем Попадинцем один із керівників Штабу національного спротиву Віктор Мартинюк. – Одна вимог Майдану була така, що всі керівники, після повалення режиму, мають піти зі своїх посад. І така вимога громади є. Що вам потрібно для того, щоб ви дослухалися до цих вимог?».

Після цього Ігор Попадинець намагався прикритися власним колективом. Хотів зібрати загальні збори, щоб саме там висловили йому підтримку. Тоді Віктор Мартинюк запропонував чиновнику, у підпорядкуванні кого майже тисяча працівників, прийти на Майдан і вислухати думку пересічних мешканців Тернопільської області.

«Тут тяжко судити, – сказав, роздумуючи про думку громади, Ігор Попадинець. – То залежить як ви їх намовите. Але я зрозумів».

Далі Ігор Попадинець намагався розповісти, що йому залишилося зовсім набагато, а саме трохи більше року до виходу на пенсію. Просив передати громаді Тернопілля, що він нормальний чоловік і обіцяв надалі чесно працювати. Та якось неохоче відреагував на пропозицію розповісти про такі свої чесноти на щонедільному Віче на Театральному майдані Тернополя.

«Ви ба мали дослухатися до думки громади. Наразі мені зрозуміла ваша позиція, що ви не бажаєте покидати своє крісло. Це я переповім на Майдані», – додав Віктор Мартинюк.

-1 thoughts on “Головний лісничий Тернопілля Ігор Попадинець відмовляється виконувати волю Майдану і всіма силами тримається за крісло. Відео

 • 13:33 | 26.03.2014 о 13:33
  Permalink

  не можете н1як зрозум1ти, що майдан – це не закон. ви сво1м деб1льним майданом кра1ну загубили. тепер все, що ко1ться в кра1н1 на кожному кроц1 беззаконня. це для того потр1бен майдан? а чого ж надал до цих п1р сидить у воему кр1сл1, що як вивважаете майдан постановив щоб вс1 кер1вники лишилися сво1х м1сць? а Похилячка? Господи милосердний, та коли ж уже буде у вас якийсь розум, якась память та повага до закону 1 людей? чи так прийдеться померти при бандитах та сволот1вцях!?

 • 22:24 | 26.03.2014 о 22:24
  Permalink

  Гання, не пишіться під псевдонімами. Запозичте трішки совісті і підтримайте цих молодих людей у їх діяннях.
  Молодці хлопці, так тримати.

Коментарі вимкнені.