Головний міліціонер Тернопільщини звернувся до краян

Шановні тернополяни!

Колегія управління Міністерства внутрішніх справ України у Тернопільській області найбільше прагне безпеки громадян під час проведення масових заходів, які відбуваються у нашому краї.

Міліціонери області докладають усіх зусиль по забезпеченню охорони громадського порядку і закликають громадян не піддаватися на можливі провокації, уникати інцидентів та взаємодіяти з правоохоронними органами, щоб усі заходи проходили мирно, без фізичного протистояння.

Підрозділи міліції у повній мірі відповідають за забезпечення порядку й законності, дотримання конституційних прав громадян.

Міліціонери краю налаштовані на співпрацю з метою забезпечення безпеки людей під час проведення мітингів, надійної охорони громадського порядку. У цьому сподіваємося на сприяння зі сторони політичних партій, представників ЗМІ, органів місцевого самоврядування, депутатів та громадських організацій.

Міліціонери вживають посилених заходів як для протидії злочинності, так і реагують на порушення громадського порядку. Працівники міліції щоденно несуть службу у місцях найбільшого скупчення людей. Ми готові й надалі реагувати на усі звернення громадян, попереджувати складні конфліктні ситуації.

Сподіваємося на порозуміння, виваженість та толерантність усіх, хто організовує та бере участь у мітингах та акціях.

З повагою начальник УМВС України в Тернопільській області Віктор Сак

Коментарі вимкнені.