“Тернопілля стане зразком”, – перший виступ голови обласної ради Василя Хомінця

Василь Хомінець

31 жовтня, на позачерговому пленарному засіданні сесії обласної ради, головою облради було обрано Василя Хомінця. Після того, як Марія Чашка висунула кандидатуру побратима, він звернувся до усіх присутніх.  

Шановні народні обранці, журналісти, гості, шановне товариство. Так сталося, що тернопільська область в останні роки пережила нелегку ситуацію. Та політична криза, яка відбулася в цьому сесійному залі, відбилась на житті тих людей, які нас сюди делегували.

Громада Тернопільщини втомилась від політичних перепитій. Люди чекають від нас роботи, результатів. Нам усім у цьому залі потрібно нарешті усвідомити – ми є найвищим представницьким органом області. Ця трибуна є найвищою трибуною представницької громади Тернопільської області. Саме в цьому залі мають вирішуватися соціальні, економічні, політичні питання.

Тернопільська обласна рада повинна відродитись та стати зразком органу самоврядування європейського типу. Україна в цілому стоїть на порозі епохальних змін. Ми маємо дійсно проблеми: невідповідність між завданнями органів місцевого самоврядування та ресурсами, необхідними для їх виконання; невизначеність критеріїв фінансового вирівнювання та  розподілу трансфертів; обмежена частка надходжень від місцевого оподаткування.

Це ті палки, які на жаль не дають нам повноцінно працювати.

Я не перший рік працюю, як в органах місцевого самоврядування, так і в органах виконавчої влади і зсередини знаю всі слабкі та сильні його сторони. Тому пропоную пріоритетним напрямом нашої спільної роботи визнати: розвиток сільського господарства, переробної галузі, туризм, застосування передових інноваційних технологій, залучення фінансових інвестицій.

Проте, найважливішим пріоритетом під час прийняття будь-якого мого рішення буде забезпечення високого рівня якості життя громади Тернопільщини, кожного тернопільського міста селища, кожної тернопільської громади. Слава Україні!

-1 thoughts on ““Тернопілля стане зразком”, – перший виступ голови обласної ради Василя Хомінця

  • 23:06 | 31.10.2013 о 23:06
    Permalink

    НУ просто Барак Обама! Інавгураційна промова в селі “Червоне дишло”

Коментарі вимкнені.