Готель «Україна» у Тернополі знову опинився у центрі скандалу

Магазин «Світоч», який знаходиться у приміщенні колишнього готелю «Україна», опинився у центрі скандалу:  працівники закладу не могли потрапити на свої робочі місця.

На дверях магазину красується вивіска «Магазин зачинено. Ревізія», а вхід до закладу пильно стережуть двоє працівників служби охорони. Проте насправді ніякої ревізії там не відбувається.

Як розповіли вже колишні працівники магазину, прийшовши сьогодні зранку на роботу, вони і не підозрювали, що їх чекатиме такий «сюрприз». «Ми прийшли, а нам сказали, що магазин викупили, тут тепер новий власник. Вчора роботу закінчила інша зміна: ми працюємо за графіком «два через два», і чи знали вони, що магазин більше не працюватиме, нам невідомо», – розповідає одна із продавчинь магазину.

Про те, що «Світоч» від сьогодні викуплений, людей ніхто не попередив. Двом дівчатам, які встигли пропрацювати у магазині два місяці навіть не заплатили зарплати, інші робітники, які працюють тут вже не один рік, теж шоковані тим, що відбувається.

«У нашій зміні – 10 чоловік, і більшість працює тут роками. До сьогодні все було нормально, а зараз… Навіть не знаємо, як описати цю ситуацію. Ось так вигнати людей на вулицю, навіть не попередивши…», – бідкаються тернополяни.

Зараз люди чекають на нового власника, щоб хоча би забрати свої речі, які залишилися за зачиненими дверима. Окрім того, трудові книжки людям також ніхто не повернув, тому вони ще не знають, як повертатимуть собі документи.

Зараз декілька працівників пішли у міліцейський відділок. Люди сподіваються, що міліція допоможе їм розібратися у цій ситуації.

До слова, більшість працівників магазину – люди, яким до пенсії залишилося декілька років. А всі ми знаємо, з якою «охотою» людей такого віку беруть на роботу. Тож де вони шукатимуть собі заробітку на прожиття, залишається під питанням…

Інфопростір

Коментарі вимкнені.