Громадські активісти патрулюють вулиці Тернополя

Аби звести до мінімуму можливість виникнення непередбачуваних ситуацій, усі працівники органів внутрішніх справ Тернопільщини продовжують працювати в посиленому режимі. Щодня для забезпечення правопорядку на території області та недопущення дестабілізації оперативної обстановки заступає вдвічі більше патрулів та мобільних екіпажів міліції.

До охорони громадського порядку додатково залучається особовий склад нацгвардії та громадські активісти. На автошляхах області відновлено роботу блокпостів, де працівники міліції контролюють рух транспорту, перевіряють автомобілі на наявність зброї та інших вибухонебезпечних предметів. Правоохоронці спільно із представниками недержавних охоронних структур взяли під охорону стратегічні підприємства та об’єкти життєзабезпечення.

В обласному управлінні міліції  цілодобово працює оперативний штаб, який забезпечує моніторинг ситуації та аналіз отриманої інформації для координації подальших дій. Розроблені відповідні заходи для належного забезпечення охорони громадського порядку на території області.

Правоохоронці посилили наряди міліції у місцях масового перебування людей, на авто та залізничних вокзалах. Міліціонери проводять заходи щодо виявлення підозрілих осіб, які можуть вчиняти провокативні дії та закликати до проведення несанкціонованих протестних акцій, що можуть дестабілізувати суспільно-політичну ситуацію в регіоні.

Перед заступанням на службу керівництво проводить нарядам  міліції ретельні інструктажі, наголошують на суворому дотриманні законності та правил особистої безпеки.

Правоохоронці звертаються до жителів області бути особливо пильними та повідомляти інформацію, яка стосується безпеки людей, зокрема, про осіб з підозрілою поведінкою, залишених без нагляду валіз, пакунків тощо на телефон «гарячої лінії» у Тернополі (0352) 52-15-33, або 102 у будь-який підрозділ внутрішніх справ.

Коментарі вимкнені.