Хто довів відому тернополянку до сліз (фото)

Відома тернопільська активістка Лілію Проць  розплакалась після сходження на гору Говерла разом з хлопцем з обмеженими можливостями. Півторадестяка людей на спинах   у спеціально обладнаному кріслі несли Сергія Ткачука. Своїми емоціями Лілія ділиться у  мережі Фейсбук.

 • Так це Ліля плаче. Це проект #мрія_на_всіх. І ми на вершині Говерли.

  Ще 5 місяців тому я вперше почула, що ми піаримось на цьому проекті. Що для мене особисто це піар. Це я чула ще за 2 дні до виїзду. Але ми “ковтнули” слова від кого не мали їх чути…

  Було багато коментів на кшталт “якщо ви хочете, то скиньтеся власним коштом і здійсніть мрію”. Нещодавно було й таке “сходили і тихенько сидіть, а не піартесь”.

  Так можна було скинутися або з власного карману частину оплатити. Можна було тихенько занести і нікому про це не говорити. Багато чого можна.

  А тепер погляньте навколо. У свому під’їзді чи будинку. У родичів, друзів чи у знайомих. Чи знаєте що там є люди з інвалідністю??? Де вони? Хто вони? Що роблять? Чому не виходять у суспільство?

  З кожним роком кількість людей з інвалідністю зростає. Але ми їх не бачимо. Вони живуть на поверхах і в їхніх будинках не має пандусів. Вони не можуть пересуватися у транспорті. Вони не можуть заїхати у різні заклади.

  МИ ЇХ НЕ БАЧИМО І НЕ ЗНАЄМО!!!

  А держава у відповідь не спішить всюди робити пандуси. Закуповувати відповідний транспорт. Заклади не спішать бути доступними для таких людей. Таке собі замкнуте КОЛО!!!

  І цим проектом ми хотіли показати, що є такі люди. Вони поруч з нами. І нічого не має неможливого для них і для нас. Ми перші з тернополян, хто це зробив. І напевно десяті в Україні. І я точно знаю, що ми з командою зберемось знову якщо хтось з цих людей захоче побувати на Говерлі. І вірю і знаю, що небайдужі нам допоможуть здійснити чиюсь мрію…

Коментарі вимкнені.