Хто не влаштовує “свободівців” при владі у Тернополі

30 травня 2014 року народний депутат України від ВО «Свобода» Олексій Кайда звернувся до голови Тернопільської облдержадміністрації Олега Сиротюка, обласного прокурора Юрія Гулкевича та начальника тернопільської міліції Василя Облещука щодо необхідності якнайшвидшого здійснення докорінного очищення влади.

Зокрема, у депутатському зверненні націоналіст вимагає розглянути питання відповідності перебування на займаних посадах посадовців Тернопільської облдержадміністрації, а саме – директора департаменту охорони здоров’я Руслана Мостового, начальника управління з питань туризму та курортів Лесі Серетної, начальника управління з питань фізичної культури і спорту Ігоря Підгайного, начальника управління капітального будівництва Петра Марчишина, начальника оргвідділу Світлани Беспоповцевої, а також керівників тернопільської міської та кременецької районної міліції Олександра Хілюка і Василя Крайника, начальника обласної Держархбудінспекції Юрія Олійника, в.о. головного редактора газети облради і адміністрації «Свобода» Михайла Лисевича, в.о. директора виконавчої дирекції обласного відділення Фонду соцстрахування з тимчасової втрати працездатності Василя Збриського та інших.

«До мене як народного депутата надходять чисельні звернення мешканців Тернопільщини щодо зазначених посадовців, які скомпрометували себе співпрацею зі злочинним режимом, сприянням утворенню антидемократичного устрою, причетністю до виконання незаконних вказівок представників органів державної влади під час мирних протестів громадян протягом листопада 2013 року – лютого 2014 року, здійсненням тиску, сприянням та примусовим направленням підлеглих працівників для участі в антимайданах на підтримку Януковича та Партії регіонів. Крім цього, громадяни зазначають про порушення законодавства та зловживання бюджетними коштами посадовими особами. Саме тому необхідно пришвидшити проведення люстрації на Тернопільщині, очистити владу від прислужників Януковича, саботажників і корупціонерів та притягнути їх до відповідальності за «розкрадання» бюджетних коштів», – наголосив Олексій Кайда.

-1 thoughts on “Хто не влаштовує “свободівців” при владі у Тернополі

 • 16:38 | 30.05.2014 о 16:38
  Permalink

  А про Надала і компанію до Кайди ніяких звернень не доходить, чи може він теж з цієї компанії? Якесь вибіркове реагування на проблеми тернополян, пане Кайдо. Наших злодюг в Тернополі неможливо відрізнити за партійними ознаками, хіба спробувати за складами злочинів в їх діях. В Тернополі потрібно замінити всю владу, переобрати міську та обласну Ради, відправити вашу рідну “Свободу” на перевиховання і переосмислення своїх, м”яко кажучи, ганебних вчинків.

  • 13:05 | 1.06.2014 о 13:05
   Permalink

   Надал має велику підтримку в людей!

 • 17:12 | 30.05.2014 о 17:12
  Permalink

  Чому виборочні прізвища начальників управлінь ОДА? Крім озвучених є ще начальники, що служили і лизали Хоптяна і про яких ні слова. Мабуть вже порішали зі свободою.
  Спішать наші “народні” бютанутісвободівці збити останній куш, тому що нові вибори викинуть їх на смітник історії.

  • 19:38 | 2.06.2014 о 19:38
   Permalink

   а чого ви не назвете конкретних лизунів? щей такий нік взяли відповідальний

 • 18:16 | 30.05.2014 о 18:16
  Permalink

  Люстрація у Тернополі: Марія Чашка вкрала у дітей 14 га землі?

 • 19:08 | 30.05.2014 о 19:08
  Permalink

  Є таке народне прислівя себе піл носом невидно зате когось видно підлісом.

 • 20:24 | 30.05.2014 о 20:24
  Permalink

  я – за чесну люстраці. всій бувших комсомольців чи комуністів, та , навіть, дітей комуністів гнати палками, як паршивих собак. не можна дозволяти займати керівні посади на 23-му році незалежност тим, хто носив на серці лєніна. це стосується і тягнибоква, і кайли, і надала, і чашки, а, зрештою. подумайте самі. ми ще візьмемося за них

 • 09:37 | 31.05.2014 о 09:37
  Permalink

  прошу пана кайду дати відповідь:а що конкретно робить сиротюк, хомінець, наталка михно, крім перерізування стрічок та “взяв участь…” хлопці, час крикливих гасел минув. пропонуйте, якийсь розвиток області, а не розгулюйте днями по місту, особливо Дулеба, який постійно ошивається біля “файного міста”. та ще нардеп головко. майте хоч трохи совісті. бо пролетите до ВР ради, як тягнибок у президенти. і, до речі, закрийте ту нещасну газету “свобода”, яка бідна не знає, кому лизати жопу – то регіоналам, то тепер повинна вам. або нехай хоч не змушують людей її передплачувати, бо це огидно, коли тобі сунуть “свободу” і таку ж партійну районку. Між іншим, редактори районок теж учорашні, дуже палкі прихильники ПР. А фінансуються і”Свобода”, і районки з бюджету, за наші податки.

 • 13:27 | 31.05.2014 о 13:27
  Permalink

  А що досі робить Наталка Найчук в управлінні молоді? Дуже цікава дама. Вміє “служити”. пора її також люструвати. А що роблять керівники колишнього “Хоптян-ТБ”? Заяць вічний на посаді? Давно дупу “ригам” лизали? Погоджуюся про районки. І про газету “Свобода”. Її знову будуть змушувати передплачувати насильно? Чув, що за передплату цієї “агітки” пропонують до двох гривень. Де державна газета взяла гроші на так звану винагороду? Може це треба розцінювати як корупцію? Та й керівників-“свободівців” треба люструвати. Що доброго зробив для області голова ради Хомінець? Вважаю, він випадкова людина на цій посаді. І взагалі, яку користь за час керівництва принесли “свободівці”? Може, хтось пояснить?

 • 09:23 | 1.06.2014 о 09:23
  Permalink

  А чого тільки пишуть, що газета “Свобода” платить гроші? “Вільне життя” роками купує передплату.

 • 00:41 | 2.06.2014 о 00:41
  Permalink

  Крім слова сволочі, більш ніяких емоцій. Ще недавно, такі як Кайда, Хомінець, той Дулеба, разом з Хоптяном стрічки перерізали, і тоді їм регіони не муляли, так сильно, на нарадах сиділи, і тільки тихо погавкували, щоб не сильно образити комсомольців. А тепер вирішили, що люди загинули за них, таких білих і пухнастих. Сволочі, ви хочете жити по-новому, то почніть з себе. З елементарного, хватить того пафосу, коли ремонт дитячого садка роблять за батьківський кош, зате стрічку перерізає чиновник, хватить кричати на кожному кроці, що ви десь взяли участь, поставили квіти, пройшлися містом, це все стиль радянський, а вам як свободівцям, це як мінімум не личить. Просто виконуйте свої обовязки і люди самі почнуть про вас писати і вас хвалити. А щодо примх того поважного нардепа-бездельніка, давайте проаналізуємо, то крім дурацких фото, пламених криків у мегафон, і тим що поставив жінку замміністра, більше нічогісінько не зробив. І взагалі, чого це нардеп, вказує, кого треба звільняти, є претензії до виконання професійних обовязків, вказуйе, а аргумент лизання ригіональної д..пи, то ви шановний Кайда, її лизали не менше інших.

 • 10:12 | 3.06.2014 о 10:12
  Permalink

  Хто зможе відповісти на питання , для чого тягнибок льошу бердянського в Тернопіль привіз ?? Так як яник з Єнакиіво. Що в Тернополі немає розумних людей ?? Гнати в шию гниду !!

Коментарі вимкнені.