Хто у Тернополі не боїться міської ради

Ми нещодавно пислаи про те, що депутат міської ради Михайло Сиротюк на своєму окрузі бореться проти незаконно поставлених металевих кіосків. І як запевнив мер Сергій Надал,  міська рада жодних дозволів на встановлення цих об’єктів не давала.

Але за словами депутата, навіть після прийняття рішення виконкомом міської ради про демонтаж даних об’єктів, ще декілька МАФів нахабно було довстановлено.

– Очевидно що самостійно ТОВ «Українська торгова компанія» не бажає їх прибрати, за таких обставин демонтаж має бути проведений відповідними упраліннями міської ради, правопорядок та верховенство закону мають забезпечити правоохоронні органи. Реакція мешканців по вул. 15 Квітня – Київська однозначне, люди готові до радикальних дій, також сумніваюсь що хтось купуватиме там продукцію. Проводити там торгівлю буде безсенсу та збитково. Також є масса контролюючих органів від податкової до санстанції які мають теж відреагувати на подібні протиправні дії. Мене як і інших тернополянин обурює вже сам вигляд вїзду в Файне місто Тернопіль, тому громадськісь та влада має об’єднатись щоб навести порядок в даній конкретній ситуації, – каже Михайло Сиротюк.

Коментарі вимкнені.