Губернатор Тернопілля Валентин Хоптян по-злодійськи прокрався до Шевченка

Сьогодні, 9 березня 2013 року, вся Україна вшановує пам’ять генія українського  народу, Пророка, Будителя української нації Тараса Григоровича Шевченка.

Як це традиційно відбувається, в Тернополі було також організовано урочистості та громадське віче з нагоди дня народження Великого Кобзаря. Інтелігенція, священики, представники творчих спілок, митці, пересічні громадяни, влада з року в рік разом покладають квіти та об’єднуються в спільній молитві біля пам’ятника Тарасу Шевченку в центрі Тернополя. Та цей рік став прикрим винятком. Керівники облдержадміністрації на чолі з регіоналом Валентином Хоптяном, боячись народного осуду та справедливої ганьби, під прикриттям восьми сотень міліціянтів з автозаками, крадькома «відмітилися» вранці біля пам»ятника близько 10 год., хоча офіційні заходи були заплановано в обідню пору.

Перехожі з острахом та неспокоєм обминали місце скупчення такої маси стурбованих та насторожених чиновників.

Один з очевидців зазначив: «Я, гуляючи з сином по центру міста, спеціально підійшов до пам’ятника Тарасу Шевченку, щоб розказати дитині, хто це, і чому ми святкуємо його день народження. Однак розгубився, коли побачив таку кількість міліції та людей в цивільному, що оточували тісним кільцем губернатора Хоптяна. Я не зміг пояснити синові, чому Шевченка оточили люди в пагонах. Вважаю ганьбою, що влада ховається від свого народу та по-злодійськи прокрадається нашим містом».

Очевидно, що своєю поведінкою, Валентин Хоптян вчергове продемонстрував, що йому байдуже кому поклонятися. Це для нього – пустий звук, формальність, кон’юнктура. Ще вчора він завзято вшановував Леніна, згодом Сталіна та Брежнева, сьогодні – ще когось. На завтра він готовий служити Путіну та його посіпакам.

Саме про таких людей говорив Шевченко, попереджуючи про злих лукавих людей, що здатні на будь-який обман та підлість.

Рано чи пізно громада, якій вже увірвався терпець, прибере таких горе-керівників, і заповіт Шевченка про визволення України справдиться вповні.

Василь Кравець

 

Коментарі вимкнені.