Де у Тернополі можна отримати безкоштовну юридичну допомогу

Близько п’яти тернополян щодня звертаються у Тернопільську міську раду за безкоштовними юридичними консультаціями. Проводять їх із понеділка до четверга. Такі ж юридичні консультації соціально незахищені тернополяни можуть отримати і в управлінні соціальної політики, що на вулиці Лисенка, 8. Для цього потрібно попередньо зареєструватися.

Юридичні консультації у Тернопільській міськраді надають тернополянам безкоштовно. Усі, хто має таку необхідність, можуть звернутися з понеділка до четверга з 16 до 18 години в міськраду. Допомогають людям працівники юридичного управління та інші юристи структурних підрозділів міськради. Попередньо записуватися не потрібно.

Олександр Печіль, начальник управління правового забезпечення Тернопільської міськради: “Ці питання врегульовані розпорядженням міського голови, яке ще було прийняте в 2010 році. Тобто на інформаційних дошках є інформація, кожна людина може прийти проконсультуватись. Якщо людині десь не виходить прийти в цих часових рамках, безпосередньо можна звертатися в управління правового забезпечення Тернопільської міськради. Працівники вислухають і в межах своєї компетенції зможуть надати розяснення”.

За юридичною консультацією до Тернопільської міскради люди звертаються з різними проблемами, каже Олександр Печіль. У понеділок тернополян консультують стосовно землекористування та будівництва, у вівторок – щодо питань опіки, піклування, квартирного обліку та приватизації приміщень у гуртожитках, в середу роз’яснюють питання у сферах житлово-комунального господарства та екології, транспорту, зв’язку, комунального майна, в четвер – стосовно питань правопорядку, взаємодії з правоохоронними і контролюючими органами, дотримання місцевих правил та інших вимог, благоустрою на території міста.

Олександр Печіль, начальник управління правового забезпечення Тернопільської міськради:“Найчастіше звертаються з такими питаннями як землекористування, будівництво, виникають різного роду і сімейні питання. Люди звертаються по питаннях, які підвідомчі правоохоронним органам, але, звичайно, людей вислуховують, надають консультації. В рік, от в дві тисячі дванадцятому, за такими юридичними консультаціями звернулося близько 400 осіб. Якщо ставляться питання, які поза межами компетенції та повноважень Тернопільської міськради,  людям надається консультація, куди можна безпосередньо звернутися чи то в прокуратуру, чи в інші правоохоронні органи, чи це взагалі питання судового розгляду”.

Такі ж безкоштовні юридичні консультації надають соціально незахищеним тернополянам і в управлінні соціальної політики міської ради спільно з юристами управління і Координаційної ради молодих юристів Тернопільської області при Головному управлінні юстиції у Тернопільській області. Приймають людей у приміщенні управління соціальної політики за адресою: Тернопіль, вулиця Лисенка, 8,  кабінет 16 в робочі дні. Час і дату прийому необхідно попередньо узгодити за номером телефону 23-56-70.

ТВ-4

-1 thoughts on “Де у Тернополі можна отримати безкоштовну юридичну допомогу

Коментарі вимкнені.