Губернатор Тернопілля Валентин Хоптян покарав сиріт

Сироти з Коропця через Хоптяна не потрапили на 4-денний тренінг «Діти-сироти: на порозі дорослого самостійного життя». З відкритим листом до президента В.Януковича звернулося “Братерство сиріт”, що через посадових осіб Тернопільської області та у відсутності сприяння збоку органів влади було зірвано повністю програму. На лист ТОДА відповіли, програму не зривали – причина у снігопаді.

Як написали читачі «Погляду», що добратися дорогою з Тернополя до Коропця і назад було можливо.

–  Я особисто був в автобусі і діти виїжджали. Ми ж в автобусі везли одну дитину з інтернату до м.Тернопіль. Ми доїхали «порожніми» до Коропця з Тернополя. Значить і ми могли вернутися щасливо з Коропця в Тернопіль, тобто у зворотньому напрямку, – пише Василь Меуш. –  Хоптян та його команда не відповідальні за дітей-сиріт. Якби вони були самими вихованцями з інтернату чи сиротами, тоді б вони краще знали, що таке відпочинок для дітей сиріт один раз на рік. А не перебувати у закритому закладі, наче в колонії!

 Пан Василь додав, що кадети виїхали двома автобуса у жахливу погоду, а діти виїжджали за хороших погодних умов і були в автобусі.

 – Усі вихователі і вчителі проти тебе настроєні за то, що не поїхали діти. Якби не вказівка від тебе чи твоїх підлеглих, все б відбулося, а тепер давай сам за свої кошти організовуй їм 4-ох денний відпочинок! –  додає читач.

Підтримують думку і інші люди:

– Тоді чому ліцеїсти виїхали, всі учні шкіл Тернопільщини повиїжджали на березневі канікули. Одному Хоптяну замили очі. Всі дороги були розчищені вчасно, не рухалися лише вантажівки до 24 березня до 17.00 год. Отож, сам Хоптян і покарав діточок. Значить діти – це його раби?!, – пише Ром Забрецький.

Юрій Романович, новини Тернополя «Погляд»

-1 thoughts on “Губернатор Тернопілля Валентин Хоптян покарав сиріт

 • 09:48 | 29.03.2013 о 09:48
  Permalink

  Повний брєд! Абсолютно політично-мотивована стаття. Набагато важливіше було не ризикувати дітьми. Абсолютно тверезе і здорове рішення – не везти дітей тоді, коли штормове попередження.

  • 10:29 | 29.03.2013 о 10:29
   Permalink

   Пане Володимире, напевно Ви не з Тернополя. Знаєте, що задумали ці політиканти-чиновники в Тернопільській ОДА – закрити всіх дітей в “тюрмах”, зробити вже остаточно всіх рабами по всіх сиротинцях і нітернатах. Вказівка від губернатора Хоптяна Валентина Антоновича. Влада не здатна забезпечити безпеку дітей, напевно, що і правоохоронні органи вже не дієздатні виявляється зі слів Запорожана Івана Григоровича – начальника обласного управління освіти і науки. Тепер необхідно підключати всіх зацікавлених осіб і журналістів у втручання до посадовців, що через такий інцидент справді діти постраждали. Розпочнемо акцію визволення їх з під чиновницько-нахабного ярма. Це лише початки, для дітей-сиріт готується програма знову з уроків самостійності, але влада не дозволяє її організовувати, оскільки Братерство сиріт – це не служба безпеки, яка має дбати про безпеку дітей. Таким чином без надання безпеки, а влада її не спроможна забезпечити, просить, що Організації найняла за плату цю безпеку. Повний абсурд. для чого така бездіяльна влада, яка не може гарантувати безпеки дітей. Для чого наплодили ці інтернати – напевно краща безпека для дітей-рабів – це в закладі закритого типу – дитяча колонія, отож, немов у тюрмі.

Коментарі вимкнені.