Гурт “Антитіла”, пісня якого рятує жінок від абортів, сьогодні весь день у Тернополі

22 лютого з великим сольним концертом в рамках всеукраїнського туру “МОВА” у Тернопіль приїде гурт “Антитіла”. Спочатку музиканти зніматимуться в передачі “Кава з вершками” для місцевого телеканалу ІНТБ, далі – завітають в Тернопільський центр комунікацій на зустріч із журналістами та прихильниками, далі матимуть прямий ефір на УХрадіо і виступлять в “Хільному щасті”. 

Поспілкуватися з учасниками гурту “Антитіла” можна буде сьогодні, 22 лютого, о 16.00 в Тернопільському центрі комунікацій (ТЦ “Атріум”, вул.Й.Сліпого, 7, 4 поверх). Вхід вільний. А також на концерті в пабі “Хмільне щастя” (ТРЦ “Подоляни”) о 21.00, квитки – 70грн. Замовлення столиків за тел. (0352) 47-78-12. У програмі концерту, як і давно знані хіти, так і багато нових пісень, які увійдуть до третьої платівки гурту.

Довідка

АНТИТІЛА – український рок гурт. Назву гурту хлопці взяли 21 червня 2004 року, коли вокаліст гурту Тарас Тополя разом зі своїми однокласниками вперше заспівав однойменну пісню «Антитіла» в одному зі столичних клубів. А навесні 2007 року гурт АНТИТІЛА з піснею «Я не забуду першу ніч» беруть участь у рейтинговій телепрограмі «ШАНС».  І хоч тоді вони не стали переможцями шоу, але отримали популярність серед українських глядачів. Тоді пісня потрапила в ротацію декількох популярних радіостанцій. Датою створення гурту АНТИТІЛА у тому звичному вигляді, в якому її зараз можна побачити з екранів телевізорів і афішах, можна вважати січень 2008 року. Після телепроекту «ШАНС» відбуваються зміни у складі команди і починається активна робота над новим звучанням і свіжим матеріалом. Уже є диски: 2008 – «Будувуду», 2011 – «Вибирай».

В одному з ранкових шоу “Все й одразу” на одному з радіо, відбулася прем’єра нової на той час пісні гурту “Антитіла” “Невидимка”. Згодом студія отримали листа, який не міг залишити байдужим нікого. Дівчина, котра планувала зробити аборт, але почула пісню, змінила своє рішення задля збереження життя “невидимки” (див відео).

 Юрій Романович, новини Тернополя “Погляд”

Коментарі вимкнені.