Автомобіль скандального тернопільського журналіста облили зеленкою (фото)

Нещодавно «Погляд» повідомляв про факт побиття журналіста у Буцневі під час засідання сільської ради. Згодом Тернопільський міськрайонний суд задовольнив позов тернопільського журналіста і активіста Тараса Дяченка про доступ до публічної інформації.

І ось цієї ночі автомобіль журналіста облили зеленкою. За словами Тараса, це можуть бути ті ж самі депути, які не пускали його на засідання.

Нагадаємо, у вересні 2012 року позаштатного журналіста і члена обласної громадської організації «Правда» Тараса Дяченка не пустили на засідання сесії сільскої ради села Буцнів Тернопільського району. Матеріал із сесії сільради, на якій розглядали земельні питання, журналіст планував опублікувати у місцевій газеті, а відео – на каналі YouTube.

Журналіст заявив про факт перешкоджання законній професійній діяльності журналіста за ознаками злочину, передбаченого ст. 171 КК України. Пізніше Буцнівська сільрада також відмовила надати копії своїх рішень на запит обласної громадської організації «Правда».

Тернопільський міськрайонний суд постановив задовольнити позов і визнати протиправною відмову Буцнівської сільської ради в особі сільського голови надати копії рішень земельних питань сесії сільради. Суд зобов’язав Буцнівську сільську раду надати організації «Правда» копії рішень 11-ої сесії сільської ради від 28 вересня 2012 року.

-1 thoughts on “Автомобіль скандального тернопільського журналіста облили зеленкою (фото)

 • 16:57 | 30.05.2013 о 16:57
  Permalink

  Ото виродки.
  В нас в країні кругом таке – якщо ідеш проти “влади”, то починають залякувати і шкодити. Пора людям братися за вили і гнати таку “владу”.

  • 10:53 | 31.05.2013 о 10:53
   Permalink

   Нехочуть відповідатти за свої вчинки перед законом,пробують залякати.Думаю це все так просто непроходить…

 • 10:53 | 1.06.2013 о 10:53
  Permalink

  По-перше, Тарас Дяченко – є заступником голови Тернопільської Обласної Громадської Оганізації «Правда», не лише член цієї організації. По-друге, запитання: чи має право АВТОР статті(чи редакція новинного порталу “Погляд”) хараектеризувати людину: активіста, журналіста, громадського діяча, ставлячи йому клеймо “СКАНДАЛЬНОГО” журналіста?

 • 16:05 | 1.06.2013 о 16:05
  Permalink

  Думаю вони мали наувазі “Скандального” тобто такого який небоїться залякувань і має в підтрику юридичну,бо некожен наважиться боротись і теперішньою КОРУМПОВАНОЮ владою

Коментарі вимкнені.