Чим завинили собаки перед Сергієм Надалом? Звернення тернополян

 Тернополянка Галина Д. звернулась до міського голови Сергія Надала із проблемою. На Дружбі почали відстрілювати собак. 
 “Хочу звернутись до нашого шановного мера пана Надала!!! На Дружбі ночами ведеться відстріл безпритульних собак, а наша влада як завжди нічого не знає, і як завжди бездіє. Шановний пан Надал, можливо ви в кінці кінців, знайдете кошти на будівництво хоч якогось притулку для тварин (залучивши меценатів) ,тому що на відпочинок за кордоном, дорогі авто та будинки вам грошей вистачає, а от на таку справу як притулок для безпритульних тварин немає. Чим ж вам цього разу завинили бідні тварини??? Тим, що такі як ви, викидаєте їх на вулицю????? Зрештою хоча б раз в житті можна подумати про беззахисних, замість того, щоб завжди набивати власні кишені!!!!!!!  Бажаю вам такого ж життя, як в тих тварин на яких вам начхати!!!!! (спочатку ви їх труїли, а тепер стріляєте)”, – пише розлючена тернополянка на сайті міської ради у рубриці “Питання-відповіді”.
Ще одна тернополянка теж написала про цю проблему на сайт “20 хвилин”.
“SOS!!!!!! У нас в Тернополі з’явились вбивці, які ночами відстрілюють собак. Питання- куди знову дивиться наша влада???? Сьогодні це безневинні тварини, а завтра це будуть люди!!!!! По вулиці Винниченка на масиві Дружба декілька днів тому були застрелені безпритульні собаки, сьогодні вночі знову лунали постріли, і знову мертва собака!!!! Люди схаменіться, адже куля може потрапити і в Людин,у яка просто в цей час проходить не подалік!!! Куди дивиться наша міліція!!!! наша Влада!!!! Люди які повинні нас захищати, бездіють, більше того вони видають зброю тим, хто пізніше використовує її не за призначенням. Чим цього разу вам завинили ці бідні створіння? Хіба винні вони що їх викинули на вулицю, вони шукають в нас притулку, а нелюди їх просто безжально вбиваютиь, і в багатьох випадках просто заради розваги, кого ми виховуємо, якщо вони просто так можуть позбавити життя, сьогодні собак, а завтра……… а завтра це будуть люди!!!!! Будьте обережні ввечері, або вночі коли повертаєтесь до дому, тому що куля може поцілити і у вас!!!”

-1 thoughts on “Чим завинили собаки перед Сергієм Надалом? Звернення тернополян

  • 09:10 | 24.07.2013 о 09:10
    Permalink

    вместо нытья, – забери домой, сердоболка херова.

  • 10:15 | 17.08.2013 о 10:15
    Permalink

    я перепрошую! Але не смійте нікому закривати рот! Як маєте сказати щось дурне, то краще промовчіть! А жінка справді права! І я впевнена що її підтримає більшість! Існує безліч інших варіантів! А вбивство ніколи ще не вирішовало проблеми.

Коментарі вимкнені.