КВК у Тернополі – не для студентів

Кожен новий сезон КВН дивує глядачів не тільки новими жартами команд, а й зростанням цін на квитки. Так сьогодні, 25 вересня, відбудеться І чвертьфінал Західноукраїнської ліги КВН. Відповідно до анонсу участь у грі братиме шість команд: три тернопільських «Бонус», «Кабмін» та «Збірна ТНЕУ» та три іногородніх – «Бабська збірна» (Львів), «Отдыхаєм вместе» (Хмельницький), «Wiesbaden» (Чергівці) та інші.

Ще два роки тому придбати квитки на першу гру сезону можна було максимум за 35 гривень. Сьогодні діапазон цін становить від 48 грн. до 60 грн. Найдешевші місця – на балконі, найдорожчі – перші та середні ряди. Організатори неодноразово пояснювали ріст цін зростанням вартості електроенергії, оренди залу тощо. Та питання в іншому: чи зможе постійний глядач, серед яких, як правило, студенти, дозволити собі витратити таку суму за півтори години шоу (до того ж, не завжди якісного – авт.). Очевидно, що не кожен. Свідченням цього є велика кількість непроданих квитків. Раніше їх розбирали ще задовго до гри. І уже практично за 3-4 дні до визначеної дати придбати квитки було не можливо.  Звичайно частково ажіотаж навколо гри залежить від складу учасників. Можливо декому просто не до душі команди, та навряд чи це вирішальний фактор.

І ще один нюанс: квитки на І четверту фіналу – найдешевші протягом з-поміж усіх ігор сезону. Тому варто очікувати на те, що фінал коштуватиме ще дорожче.

Оксана Павличко, ТГН

Коментарі вимкнені.