На Тернопільщині буревій валив дерева та зносив дахи

У ніч з 28 на 29 листопада внаслідок несприятливих погодних умов на Тернопільщині 11 населенних пунктів лишилися без електроенергії.

Так, зокрема, у Тернополі внаслідок сильного пориву вітру дерево впало на дитячий майданчик дитячого садка №10 по вул. Паращука, 1.  У Чорткові дерево впало на проїжджу частину вулиці С.Бандери та по вул. Залізнична, 90  було пошкоджено 6 м² покрівлі трьохповерхового житлового будинку і приватний легковий автомобіль.

У с. Рожиськ Підволочиського району  було пошкоджено 46 м² покрівлі господарської будівлі. У с. Максимівка Збаразького району  – пошкоджено 80 м² покрівлі житлового будинку.

Загалом, по Україні лишилися без електроенергії 160 населених пунктів у 12-ти областях України, – повідомляє в прес-службі МНС.

Так, 54 населених пункти знеструмлено в Київській області, 49 – в Житомирській, 14 – у Вінницькій, 11 – у Тернопільській, 9 – у Черкаській, 7 – у Волинській, 5 – у Чернігівській, 4 – у Кіровоградській, 3 – у Рівненській, 2 – в Івано-Франківській та по одному в Дніпропетровській та Запорізькій областях.

Коментарі вимкнені.