На Тернопільщині розшукують авто, яке підрізало бус “Файних мадрів”

Сьогодні ввечері безжально підрізали автомобіль Романа Задорожного. Про це він пише у мережі Фейсбук.

“Мого буса  вдарили і поїхали собі далі. Вся історія трапилась на Микулинецькій між зупинками “Газопровід” та “Цукровий завод”. Проїхав в правому ряді новий світлофор на газопроводі, достатньо випередивши (бл. 5-6 корпусів власних) лівий ряд ввімкнув лівий поворот, витримав паузу 4-5 секунд відмітив у дзеркало відсутність перешкод і почав зміщуватись. Саме в цей момент в мене вдарив білий “горбатик”, типу Рено Кенго. Відповідно я повернувся в правий ряд та зупинився на зупинці цукрового. Його я ще бачив в потоці, в лівому ряді на світлофорі, була надія, що після нього він перелаштується і зупиниться. Я оглянув пошкодження та за 2 хв рушив пошукати “кавалера”. До об’їзної Ватри не здибав білих відмічених синім Рено Кенго.

Моя швидкість – 60 км/год, його, на око, дещо вища 80.
Результат “зустрічі”: посипана пластмаса лівого дзеркала; незначні потертості/подряпини на дверці та крилі; суттєво потерта вдарена арка. Ну, і образливо, звичайно.

Висновок: 1. биків на дорозі вистачає; 2. після удару важко зорієнтуватися та зосередитися на запам’ятовувані номера авто; 3. варто згадувати, що наявний відеореєстратор має бути ввімкненим (дивно, але мій чомусь був неактивним на запис в той момент(?)
Прохання: 
1. Як побачите білий Рено Кенго із синіми слідами на правому крилі та, можливо (но не факт) слідом удару у верхній частині правої стійки та передніх дверей – буду вдячний за координати/номер/фото. 067 3512637
2. Може хто бувалий в таких справах, то порекомендуйте, що було варто зробити в такому випадку?”, – запитує Роман.

-1 thoughts on “На Тернопільщині розшукують авто, яке підрізало бус “Файних мадрів”

  • 21:02 | 12.11.2013 о 21:02
    Permalink

    Бика на дорозі було як мінімум два!
    Потрібно було зупинятись зразу, і викликати ДАІ.
    Я сподіваюсь, тебе знайдуть працівники автоінспекції, та складуть на тебе протокол за залишене місце ДТП.

Коментарі вимкнені.