Норвезький терорист похвалив українськоий націоналістичний військовий осередок

Норвезький терорист у своєму маніфесті, який складається з 1500 сторінок, вважає, що Чорнобильська аварія була організована українським націоналістичним військовим осередком.

 

Так, у маніфесті під назвою “Європейська декларація незалежності” Андерс Брейвік задається питанням, чи не був Чорнобиль “найбільш успішним антимарксистським ударом в історії, – пише Острів”.

 

“Багато політичних аналітиків вважають, що Чорнобиль був одним з двох важливих факторів (Чорнобиль+Афганістан), які зламали хребет Радянському Союзу. Це напевно правда, принаймні це внесло свою лепту в падіння цього марксистського терористичного режиму”, – пише Брейвік.

 

“Але, що якщо це не був нещасний випадок, а скоріше дії українського націоналістичного військового осередку, які вдало провели план?” – спитав він, назвавши цих людей “хоробрими анти-марксистами”, які знали, якої шкоди СРСР завдасть аварія.

 

“Незважаючи на те, що цей сценарій схожий на надуманий, тим не менш не можна остаточно виключати цю можливість”, – написав він і додав, що визнання такої “військової поразки” суперечило б інтересам СРСР, як і не було інтересу “збройного українського націоналістичного руху брати на себе відповідальність”.

 

На думку Брейвіка, “взяття відповідальності за таку атаку в результатів спонукало б радянських тиранів повністю знищити всіх українських націоналістів та патріотів”.

 

“Скільки мільйонів СРСР знищив: 40-60 мільйонів? І скільки б ще знищив, якби не ці сміливі українські націоналісти?” – запитав норвезький терорист.

 

 

-1 thoughts on “Норвезький терорист похвалив українськоий націоналістичний військовий осередок

  • 20:12 | 28.07.2011 о 20:12
    Permalink

    В нас в Тернополі є заклад, мешканці якого не згірші нашого героя, і спроможні дати коментарі по будь-якому приводу. Чому б не взяти в них? Розширити проблематику, в нас же від 900-их років проблеми в українського люду.

    Невже не можна було проігнорувати чергового виродка, і хоча б ради невинних жертв залишити його в невідомості. Так ні – людишку, яка вважала свої хворобливі думки вартими такої ціни, розкрутили на весь світ. Невже когось дійсно цікавить, що написало це створіння в своєму трактаті?

Коментарі вимкнені.