Новорічне западло від тернопільських таксистів

– На новий рік декілька таксофірм мінімальний проїзд збільшили до 30 гривень, – нарікає тернополянин Анатолій.

 А деяким тернополянам, які у новорічну ніч викликати таксі не через диспетчерів, а “ловили” їх на вулиці, довелося ще й платити за заміським тарифом – приблизно 4 грн за км, – пише “20 хвилин”.

– Знайомі казали, що їх взагалі за подвійною таксою везли. Кожного року так! – продовжує Анатолій. – На Різдво знов свою ціну “лупити” будуть.
Такі “святкові заробітки” таксофірм – незаконні. У міському управлінні транспорту розповіли, що при зміні тарифу, навіть на декілька копійок, підприємства щонайперше повинні повідомити громадськість. Окрім того, повинні обгрунтувати тариф та його зростання контролюючим організаціям.
– Якщо підприємство самовільно збільшує тариф, воно порушує чинне законодавство, – каже начальник міськуправління транспорту Ігро Мединський. – Таку практику перевізники з кожним роком застосовують все менше, але ще є корисливі підприємці. Тож, якщо тернополяни скаржитимуться, явище можна викорінити.
Управління транспорту в частині зміни тарифу впливу на таксофірми не має, зізнаються там. Та вони – одні з тих, кого повинні попереджати фірми за два тижні до зміни тарифу. Жодна таксофірма цього не зробила, повідомили в мерії. Контролювати та штрафувати порушників можуть працівники управління з захисту прав споживачів та податківці. Саме туди радять повідомляти про факти підвищення тарифів в мерії.

ДОВІДКА
Поскаржитись на таксофірми, які самовільно змінюють на святкові дні суму мінімального проїзду чи тариф, можна за номерами: 52-32-16, 52-16-65 – Тернопільське обласне управління у справах захисту прав споживачів; 23-63-92, 43-46-01 – Державна податкова адміністрація; 52-15-14 – управління транспорту Тернопільської міської ради.

-1 thoughts on “Новорічне западло від тернопільських таксистів

 • 15:13 | 3.01.2012 о 15:13
  Permalink

  Можливо були такі. Але таксі СТ возили за місто за тарифом який встановлений по місту. Дякую таксі СТ за чесність.

 • 17:23 | 3.01.2012 о 17:23
  Permalink

  дайте назви цих перевізників !

  • 11:18 | 4.01.2012 о 11:18
   Permalink

   таксі VIP брало у три рази дорожче!!! навіть через диспетчера

Коментарі вимкнені.