Тернопільський губернатор може бути причетним до резонансного ДТП

У міліції не виключають, що тернопільський губернатор Валентин Хоптян причетний до резонансної ДТП, у якому загинула одна людина і двоє постраждали. Хто саме сидів за кермом позашляховика – обіцяють сказати за кілька день. Нині лише кажуть, що автівкою керував високопосадовець.

 

Людина, яка прийшла до міліції після інциденту і взяла провину на себе, у злочині не винна. Назвати прізвище того, хто порадив чоловікові узяти на себе провину за ДТП, теж обіцяють згодом. Нагадаємо, аварія сталася 31 грудня у Хмельницькій області. Джип, який раніше орендувала Тернопільська облдержадміністрація, зіткнувся з легковиком. Пасажир, який у ньому сидів, загинув. Іще двоє людей у лікарні. Винуватець аварії втік з місця події. Наступного дня в інтернет-виданнях з’явилася інформація, що нібито у тій Тойоті був губернатор Тернопільщини Валентин Хоптян із дружиною. Пізніше очільник області цю інформацію спростував. Нині справу розслідують столичні правоохоронці. Місцеву міліцію від розслідування відсторонено.

 

Володимир Поліщук, керівник Управління зі зв’язків з громадськістю МВС України:

 

Можливо, він за кермом не був, а той, хто був за кермом – буде вам цікаво дізнатися, – він також належить до певної категорії можновладців. Там може бути до восьми років позбавлення волі, а крім того, якщо з’ясується комісією МВС, що хтось приховував якісь факти, то там буде і відповідальність дисциплінарна. І я не виключаю , що прокуратура винесе свій вердикт.

Вікна, СТБ

-1 thoughts on “Тернопільський губернатор може бути причетним до резонансного ДТП

  • 16:57 | 11.01.2012 о 16:57
    Permalink

    ця тема ще будо розсосолюватись довго і нудно. якщо вину Хоптяна недоказали, чи вже його прикривають, то далі вже нічого іншого не буде крім такого роду статей.

Коментарі вимкнені.