У центрі Тернополя жорстоко побили двох дівчат

10 травня пізно ввечері у Тернополі азербайджанець з українським паспортом побив двох дівчат.

Чоловік не скупився на образливі слова в сторону слабкої статі, при цьому одну з них неодноразово бив ногою в груди і голову. Коли на допомогу кинулися як відвідувачі закладів «Коза» та «Файне» місто, нападник пригрозив їм фізичною розправою з використанням зброї, – пише За Збручем.

«Пізно ввечері ми з мою подружкою Христиною вже виходили з «України», – розповіла одна із постраждалих Софія Гусак. – Оскільки затрималася, доробляючи деякі документи. Сходова клітка була темна. Але позаду нас почула голоси. До нас зверталися російською мовою та ще й з акцентом з якимось двозначними натяками. Коли дала відмашку цим людям, вони почали називати нас проститутками та іншими нецензурними словами. При цьому бігти за нами».

Всі решта подій відбулися біля входу в «Україну». Якщо пані Софія встигла втекти, то 19-річну Христину азербайджанець схопив за косу і кинув на асфальт. Софія повернулася назад, за що одразу отримала удар ногою двічі в груди. Кавказець відпустив косу юної українки і кинувся добивати іншу. Він ще раз вдарив Софію. На той раз коліном. Потерпіла впала. Та якось змогла покликати на допомогу. Коли на крик збіглися люди, агресор перелякався чоловіків і закрився у своє автомобілі «БМВ-Х5» з польськими номерами.

На виклик прибули міліонери, які затримали азербайджанця з українським паспортом. Він себе надалі агресивно і погрожував навіть правоохоронцям. Навіть і відділку до друзів потерпілих дівчат кричав, що поріже їх на шматки.

«Зараз я лежу у лікарні, – додала Софія Гусак. – На наступний день мене викликали у міліцію дати додаткові свідчення. Коли виходила звідти, то втратила свідомість. Лікарі поки діагностували серйозний забій грудної клітки, кровопідпливи обох передпіч та закриту травму нижньої щелепи».

Примітка Тернопільського Тижня. Як нам відомо, дівчина з таким іменем працює в Тернопільській обласній раді начальником одного з відділів і є активною свободівкою, яка ще у 2009 році балотувалася в облраду за списком цієї партії.

Хочеться вірити, що її побратими не допустять, щоб азербайджанцю зійшло з рук жорстоке побиття двох молодих тернополянок. Сподіваємося, що нардепи від ВО «Свобода» Кайда, Головко і Сиротюк, які особисто знають як мінімум одну з постраждалих (повторимося – за нашими даними мова йде саме про працівницю облради, свободівку) проконтролюють, щоб в міліції «не замяли» цю справу і винний поніс заслужене покарання.

Від себе побажаємо тернополянкам якнайшвидшого одужання і ніколи більше не переживати таких моментів…

Коментарі вимкнені.