Український ринок нерухомості визнали одним із найгірших у світі

Консалтингова компанія Knight Frank опублікувала рейтинг найгірших у світі ринків нерухомості. Україна у ньому посіла почесне третє місце, – повідомляє ТСН.

 

Згідно з даними дослідження, зниження цін на ринку нерухомості в Україні склало 7,8% в 2010 році. На думку фахівців, таку ситуацію спровокував ріст інфляції і падіння ділової активності у країні.

 

На першому місці в рейтингу опинилася Ірландія. Там за минулий рік квартири подешевшали на 10,8%.

 

Фахівці Knight Frank підкреслили, що ця країна постраждала найбільше серед членів Євросоюзу в результаті глобальної економічної кризи. Банківський сектор Ірландії, що досі не відновився, вже названий “одним з найдорожчих в історії”.

 

Друге місце в рейтингу експерти Knight Frank віддали Литві. Вартість житла в цій країні за минулий рік впала на 10,1%. Проте на поточний рік аналітики дали позитивний прогноз, припустивши, що зниження рівня інфляції і безробіття посприяє одужанню місцевого ринку нерухомісті.

 

Крім того, до десятки рейтингу увійшли Хорватія (7,2%), Дубай (6,1%), Греція (6%), США (4,1%), Португалія (4%), Японія (3,6%) і Іспанія (3,5%).

Коментарі вимкнені.