В Тернополі падають “нічийні” бігборди

До редакції «Погляду» звернулись жителі проспекту Злуки, із повідомленням, що днями впав білборд, який був розташований поблизу  кафе «Зоряний ключик».  Трапилась ця подія минулими вихідними. Однак білборд ще до сьогодні лежить на землі, як вдалось з’ясувати кореспонденту нашого видання. Люди хвилюються, адже дорога до парку буквально вимощена подібними конструкціями, і той, який впав  – з вигляду був міцнішим за інші.

Ми вирішили не піддаватись паніці, і все ж з’ясувати, яким чином велетенський білборд опинився на землі: можливо його демонтували таким чином?

Однак, жодних коментарів у відповідних службах отримати не вдалось. Хоча запитання було просте: ми хотіли дізнатись чому впав білборд.

Можливо, якби білборд впав комусь на голову, або на чийсь автомобіль – резонанс був би більшим. А оскільки ніхто не постраждав – усі служби мовчать. Нам пощастило з’ясувати лише те, що даний об’єкт належить виданню «Тернопіль вечірній». Хто понесе  відповідальність, якби постраждали люди  – не відомо. Однак, якщо комунальні служби не звернуть уваги на дану проблему, постраждати тернополяни таки можуть. Довкола «вирваного» білборда є дві діри, діаметром близько метра кожна, одна з яких наповнена водою. Відношення до зруйнованого білборда, вони, очевидно, не мають.

Сподіваємось, що комунальні служби звернуть увагу на це застереження, доки ніхто не потрапив у ці пастки.

Стосовно ж білборду, оскільки не вдалось з’ясувати, чим спричинене його падіння, будемо продовжувати наше розслідування. Цей, принаймні, вже лежить, на відміну від десятка інших, які тримаються «на чесному слові», за твердженнями очевидців.

-1 thoughts on “В Тернополі падають “нічийні” бігборди

 • 21:16 | 16.02.2011 о 21:16
  Permalink

  Брєд яке відношення до цієї ситуації мають комунальники, що бігборди належать їм, мова зараз йде за бігборди, а за них відповілають рекламодавці котрі беруть не малі гроші за розміщення цієї реклами. Чи ви також маєте свої бігборди і вигороджуєте своїх колег щоб в нетрапити в халепу коли придавить людину?

  • 22:12 | 16.02.2011 о 22:12
   Permalink

   У статті вказано, що поблизу білборда -ями, які відношення до нього не мають жодного. Площа навколо білборда – на балансі міста.
   Ми нікого не вигороджуємо. Просто станом на сьогоднішній день не зясувалось офіційно, хто відповідальний.
   З радістю відповіла б на ваші запитання конкретніше, якби ви зуміли чітко сформували свою думку.

 • 08:47 | 17.02.2011 о 08:47
  Permalink

  надал засирається в місті Міська рада дере страшні гроші за рекламу а все хоче зіпхнути на підприємців Така підтримка бізнесу січасними владоможцями ганьба!

Коментарі вимкнені.