“Якщо мене вб’ють, то знайте за що” – на Тернопільщині рейдерська атака на фірму “Флоріада”

Керівник приватної торгово-виробничої фірми «Флоріада» Аріадна Олексіївна Петрук шукає порятунку. За останню добу жінка вже третій раз викликаємо міліцію за адресою Ланівці, вул..Загребельного, 5а – до кукурудзяної сушарки зі складом. Вчора перешкоджала роботі міліція, сьогодні заблокували 10-тонним блоком «Захід-Агроінвест» за наказом Гарача Василя Миколайовича. Нам перешкоджають завести худобу на ночівлю. Викликали пса,який буде рвати на куски ту худобу. Куди звератись я не знаю. Всі дзвінки на 102 пока мовчанка.Куди дзвонити, куди звертатись, щоб допомогли. Люди, допоможіть, будь ласка. – благає жінка.

Якщо до ранку буде бойня, то знайте за що мене вбили, – каже Аріадна Олексіївна.

Про все

-1 thoughts on ““Якщо мене вб’ють, то знайте за що” – на Тернопільщині рейдерська атака на фірму “Флоріада”

 • 22:11 | 14.08.2013 о 22:11
  Permalink

  Таке враження що менти виїдуть на виклик після того як їм заплатять.

 • 16:44 | 22.02.2015 о 16:44
  Permalink

  Рейдерське захоплення землі гірськолижним курортом «Захар Беркут»
  В селі Волосянкая, де розташований відомий гірськолижний курорт «Захар Беркут», селяни кажуть, що стали жертвами рейдерського захоплення.
  А ситуація дійсно безпрецедентна. Такого в Сколівському районі давно не було, якщо колись було взагалі. . Ця земля впала в око рейдерам. Селяни вимагають припинити рейдерску атаку на землю біля туркомлекса «Захар Беркут».
  Перестати рейдерам грубо порушувати інтереси селян в Волосянці .
  Місцеві жителі села Волосянка опинилися в ситуації, яка за зовнішніми формальними ознаками скидається на рейдерське захоплення землі , до якого має відношення гірськолижний комплекс, який називають «Захар Беркут» .

  Рейдерство в Карпатах перетворюється з простих атак на чужу власність в бізнес. Побоювання селян в Волосянці викликає і той факт, що сьогодні в традиційних схемах рейдерських з‘явилася земля. Прес рейдерства наклався на земельні ділянки в регіоні гірськолижного курорту Захар Беркут, що в селі Волосянка, Сколівського району, Львівської області.
  Рейдерські атаки повертаються, і все частіше їх об’єктами стають земельні ділянки біля туристичної бази «Захар Беркут» в с. Волосянка. Об‘єктами рейдерських атак стають землі під ОСГ.
  Мальовничі карпатські полонини завжди були ласим шматком для рейдерів. У плани рейдерів увійшлаи і земельні наділи в на горі Високий Верх. Загарбати ці землі означає отримати гарне місце для відпочинку та прибутковий бізнес в горах Карпатах.

  Селяни скаржаться, що комплекс Захар Беркут встановив шлагбауми на всіх підїздах, машини та підводи до гору до паїв не пропускають. Заїзду там практично немає, крім заїзду,що є коло бази, поскільки їх не пропускають, вони не можуть обробляти землю. Взагалі не мають доступу до своєї землі, незважаючи на те, що всі докумнти є правильно оформлені і них є право власності на землю.

  Незаконне рейдерство в Волосянці висвітлюється в ЗМІ, куда звернулись місцеві жителі , щоб журналісти зняли репортаж про рейдерське захоплення землі гірськолижним курортом Захар Беркут Волосянка. Рейдерська атака вже привела до значних матеріальних втрат місцевих жителів. Людей з курорту, який здійснює рейдерство землі на карпатській полонині називають рейдерами. Термін «рейдер» прийшов в Волосянку з США , де «рейдерами» називають атакуючу сторону в процесі поглинання , але на відміну від Волосянка (село біля туристичного комплексу Захар Беркут) кримінального відтінка в цьому понятті переважно нема. Найбільш відомим прикладом поглинання землі в Сколівському районі являється рейдерське захоплення на гірськолижних трасах ктуркомплексу «Захар Беркут»

  Захоплення бізнесу (землі) біля гірськолижного курорту «Захар Беркут» називають «рейдерським захопленням», тепер кожний селянин в Волосянці знає, що це явище отримало назву «рейдерство» (з англ. raid, набіг, или raider, нальотчик). http://youtu.be/Ins9y_X3IwE

Коментарі вимкнені.