Ірина Борисюк та гурт “Тріода” запрошують тернополян пройти своєрідний екзамен на патріотизм

7 жовтня о 19 год. у Палаці культури «Березіль» відбудеться благодійний концерт «Зірки Тернопілля – воїнам АТО». Участь у ньому візьмуть тернополяни – зірки всеукраїнського масштабу: Ірина Борисюк, Тарас Мельник та гурт «Тріода». Виручені кошти з нього передадуть на потреби батальйону «Збруч».

«Тернопільські зірки своїми силами, своєю громадянською позицією досягли висот, завдяки чому ми їх знаємо та любимо. 7 жовтня вони організовують благодійний захід і так розпочинають цикл концертів на підтримку воїнів АТО», – каже Олександр Смик, начальник управління культури і мистецтв Тернопільської міської ради.
За словами Ірини Борисюк, вона вважає, що зараз в країні війна і тому вона не знала раніше, що співати і  для кого. Зараз з допомогою Олександа Смика у неї з’явився новий репертуар, який вона заспіває тернополянам.
– Я нічого не вмію робити, тільки співати. Тому чим я зможу, тим і допоможу. Я весь цей час, коли в Україні війна, я не могла співати. Я не знаю про що співати, кому це співати. Адже тепер, як в пісні Олександра Смика йдеться – “Тепер в Україні в кожній хаті війна”. Не має радості. Я чекаю, коли це все закінчиться.
Тарас Мельник сказав, що задача артистів підтримати вояків. Тому він теж бере участь у цій акції.
– Підтримувати потрібно усіх вояків, не тільки з нашого регіону. Хочеться всіх підняти і об’єднати усіх людей.
Як розповідає учасник гурту «Тріода» Андрій Гамбаль, Бог дає дар, і коли людина ним не користується це є великим гріхом.
– Боєць вміє воювати, лікар – лікувати, а ми співати. І саме музика це є гостра зброя, яка доходить до всіх сердець. Ми маємо показати нашу культуру. Ми є тим джерелом духовності. Ми повинні робити такі акції, щоб молодь підтримала Армію.
– Ми хочемо, щоб концерт пройшов без пустих місць. тому запрошень ми не роздаємо. Є лише одне запрошення – бути людиною і друге – захищати свою країну, – робить акцент організатор акції Олександр Смик.

Ірина Борисюк каже, що цей концерт буде своєрідним екзаменом для тернополян.
– Ми побачимо цей зал, подивимось на пусті місця і нам все буде зрозуміло. Я хочу Вас усіх побачити. Не так, коли б’ються в гурди і кажуть “я, я, я”. Є можливість бути не байдужими. Я захотіла бути не байдужою. Для усіх є ця можливість. Я сама все побачу і мені стане все зрозуміло. Мені не треба нічого читати, чи слухати, я хочу власними очима побачити патріотів. , – розповідає Ірина Борисюк.

Коментарі вимкнені.