Іван Сороколіт: відновлення вулиці Шота Руставелі вирішує багато проблем одночасно

Мешканці багатьох будинків з вулиць Збаразька, Лозовецька та Шота Руставелі протягом останніх днів є свідками капітального ремонту вулиці Шота Руставелі.

Побувавши на місці проведення ремонтних робіт, ми поспілкувались з працівниками підрядної організації та жителями мікрорайону.
Робітники говорять, що люди активно цікавляться ходом ремонту й, не дивлячись на те, що рух поки що по вулиці перекритий, радіють відновленню занедбаної вулички.

Як розповідає «Погляду» Ярослав Хом’як, роками мешканці їхнього району зверталися у ЖЕК, у міську раду і просили відремонтувати нам дорогу. На жаль, до їхніх прохань ніхто не прислухався.
– А нещодавно ми зустрілися з депутатом міської ради Іваном Сороколітом. Він пообіцяв, що спробує нам допомогти. Сьогодні дорогу вже ремонтують. Приємно, що є люди, які дбають про людей і роблять все, щоб зробити наше життя хоча б трохи комфортнішим і кращим, – каже він.

За словами Галиниа Пухляк, яка на цій вулиці проживає вже вісім років, за цей час ні одну ямку не засипали – дорогу взагалі не ремонтували.
– А повз сітку взагалі не можливо було пройти. Тут і садочок, і фармацептична фабрика, і кафе «Мрія». Жінка на каблуках взагалі не могла пройти, а вночі ходити було страшно. Зараз вже роблять нам дорогу, встановлюють нові бордюри. Приємно на це дивитися. Навіть яму поблизу нашого гуртожитку засипали. Величезне спасибі Івану Сороколіту за таку чудову роботу і допомогу тернополянам. Адже він також допоміг нам з оформленням документів на приватизацію наших гуртожитків.

Насправді ремонт даної вулиці зовсім не випадковий. Про це розповідає «Погляду» і сам депутат міської ради Іван Сороколіт, до виборчого округу якого належить вулиця Шота Руставелі.
– Спільно з мешканцями ми рухались до нього 2 останні роки. Вкрай важливо, що міський голова та депутати повністю підтримали наведені аргументи й допомогли спрямувати бюджетні кошти. Однозначно, це спільна заслуга й маленька перемога, – каже він.

За словами депутата, відновлення знищеної вулиці Шота Руставелі вирішує багато проблем одночасно. Особлива потреба ремонту саме даної вулиці полягала в наступному:
1. Це важлива пішохідна артерія між вулицями Лозовецька та Збаразька, а також одночасно є шляхом до дитячого садочку.
2. Вулиця перебувала у практично повністю знищеному стані і під час дощів перетворювалась на суцільні калюжі та болото
3. Через відсутність системи відведення дощових й талих вод відбувалось регулярне підтоплення прибудинкових територій будинків №2, 4, 6 даної вулиці.
4. Зруйновані під’їзні шляхи до житлових будинків.

Варто зазначити, що проект ремонту передбачає одночасний ремонт під’їзних шляхів до житлових будинків (до рівня безпосереднього початку будинків) та наявності бордюрів по всій довжині вулиці, що унеможливить стікання дощових вод в двори будинків №2, 4, 6 вулиці Шота Руставелі.

Коментарі вимкнені.