Кайда не зможе, то Хоптян допоможе?

З проханням посприяти даному процесу переселення людей з інтернату у сусіднє приміщення звернувся ігумен монастиря св.Івана Хрестителя с.Краснопуща Бережанського району УГКЦ. Уся робота спрямована, щоб повернути у власність Церкви приміщень монастиря отців Василіян.
“У 1993 та 1998 роках рішеннями сесій Бережанської районної ради частина приміщень була повернута у власність монастирю, однак на цьому даний процес зупинено, – каже отець Стефан. – Усі посилаються на неможливість вивільнення приміщень, частина з яких продовжує використовуватись для підопічних психоневрологічного інтернату”.
Нагадаємо, що у січні місяці місцеві журналісти відвідали приміщення цього психоневрологічного відділення. Голова облради Олексій Кайда навіть розповів, що для переселення хворих у інше приміщення виділили 200 тис. грн. За словами отця ще у січні, що кошти не були використані за призначенням, а осіли у кишені директора притулку.
Наразі переселили не усіх хворих, адже на інших не вистачає коштів. Зі своєю перевіркою пообіцяв приїхати найближчим часом «намісник президента» на Тернопіллі Валентин Хоптян, щоб ознайомитися із ситуацією «з середини».

Коментарі вимкнені.