Керівник “Правого сектору” – Ісус Христос (відео)

Прес-секретар українського націоналістичного радикального руху «Правий сектор» Артем Скоропадський розповів в ефірі «Громадського телебачення», що вони є християнами, а їх керівником Ісус Христос, – повідомляє Християнський Мегапортал.

«У “Правого сектора” є керівництво – це глава “Тризуба” імені Степана Бандери Дмитро Ярош. Тобто тільки він може віддавати які-небудь накази. Що стосується того, хто наш керівник – це Спаситель світу Ісус Христос. Ми не підкоряємося нікому, ми християни. Головна наша ідея – створення самостійної соборної української держави. Для цього ми будемо робити все, що необхідно», – зазначив прес-секретар.

Він підкреслив, що про «Правий сектор» багато говорять неправди. «Особливо це говорять російські ЗМІ. Вони розповідають, що “Правий сектор” – це якісь страшні фашисти, нацисти, расисти. Це не так. Ми, по-перше, християни. По-друге ми антикомуністи, антисоціалісти, але ми також виступаємо проти расизму, антисемітизму, націонал- соціалістичної ідеології, фашизму. Ми традиційні українські націоналісти, які є послідовниками ідей Організації українських націоналістів (ОУН)», – сказав Скоропадський.

Варто відзначити, що саме «Правий сектор» взяв на себе відповідальність за заворушення на вулиці Грушевського в Києві.

-1 thoughts on “Керівник “Правого сектору” – Ісус Христос (відео)

  • 07:02 | 3.02.2014 о 07:02
    Permalink

    Якысь дивні “християнські” цінності у вас хлопці.Дуже схожі на одержимість, біснуватість!Отже і керує вами біс… Християни ж такими справами не займаються!

Коментарі вимкнені.