Керівники департаментів ТОДА чинять тиск на працівників (відео)

11 лютого на засіданні прес-клубу, представник штабу національного спротиву Марія Чашка розповіла, що троє працівників ТОДА написали заяви про тиск на них з боку керівництва. Є також інформація, яку зараз ще перевіряють, про звільнення на реорганізації посад.

– До нас зараз звертаються працівники департаментів обласної адміністрації, що керівники цих департаментів починають вчиняти тиск на своїх працівників: викликають в кабінет керівництва і змушують писати заяви на те, щоб не надавалася інформація на інформаційні запити від депутатів (тернопільські депутати пишуть інформаційні запити про місцеперебування тих працівників ТОДА, яких немає на робочому місці – прим.ред.). Якщо люди на це не погоджуються, то їм погрожують звільненням. Мова йде про тих керівників департаментів адміністрації, які брали активну участь в організації антимайданів, які брали участь як активні члени ПР по всій Україні, не лише в Тернопільській області.

На даний момент троє людей звернулися з конкретними пред’явами до своїх керівників, але ми зараз також звернулися з певними інформаційними запитами на вказані управління, тому що маємо інформацію про те, що зараз розпочалися репресії у вигляді скорочень у цих управліннях саме тих людей, які не погоджуються писати заяви, або не погоджуються брати участь у тих акціях, які організовує Партія Регіонів.

У штабі обіцяють оприлюднити конкретні прізвища керівників департаментів, коли отримають відповідь, які існують підстави до скорочень та реорганізацій посад.

Люба Вовк, новини Тернополя “Погляд”

-1 thoughts on “Керівники департаментів ТОДА чинять тиск на працівників (відео)

  • 16:35 | 12.02.2014 о 16:35
    Permalink

    Ніхто з керівників департаментів на нас не чинить тиску це у чашки тиск в нездоровій голові, а це вже замітили всі жителі області, опам”ятайся жінко, неосоромлюй дітей і родину своєю неадекватною поведінкою.

Коментарі вимкнені.