Кліп про фестиваль, на який тернополяни їздять цілими сім’ями, скоро буде і на телебаченні

На Фестивальному Полі в Підкамені, в поті чола працювала творча група над зйомкою фестивального проморолика з Лідією Жук.  Нагадаємо, що нещодавно дівчина стала переможницею відкритого голосування на сторінці «Підкаменя» у соціальній мережі  Facebook за право бути «обличчям» «Підкаменя-2012». Творче об’єднання «ДеФорМо», котре взялося за виготовлення ролику запевняє – ролик буде готовий за тиждень, тож чекайте його незабаром на електронних ресурсах та телеканалах.

Ліда Дук вперше побувала у Підкамені та  просто у захваті від містечка, яке дало назву одному із найкращих фестивалів України.  Її заворожує і налаштовує на містичний лад громаддя Каменя і кличе до високого велич Монастиря. А хлопці із знімальної групи запевняють, що «Підкаменю» дуже підходить таке «обличчя».

Тим часом на сторінці «Підкаменя» у Facebook вже зареєструвалася перша пара, яка вирішила вступити на подружній рушничок під час фестивального дійства – Мартинюк Олена і Каміньський Володимир. То ж можна з впевненістю говорити – це вже добра традиція, повідомляє прес-служба Етнофестивалю «Підкамінь-2012».

Коментарі вимкнені.