Колонки-качалки в місті працюють, але пити з них “Водоканал” не радить

Сьогодні і завтра у більшості мікрорайонів Тернополя не буде води. Водоканал промиває водопровідні мережі. У комунальному підприємстві попереджають, що завтра тернополяни зможуть спостерігати у багатьох місцях великий інтенсивний витік води.

– Прохання не лякатися цьому. Тому що це буде відбуватися безпосереднє промивання мереж. Воно буде тривати до пізньої ночі для того, щоби максимально по всіх, особливо тупікових мережах, промити їх і забезпечити надалі належну якість води, яка постачається цими мережами. До кінця доби 10 жовтня ми плануємо вийти на нормальний робочий режим, – повідомив директор «Тернопільводоканалу» Володимир Кузьма, пише За Збручем.

Водночас, у перші дні можливе збільшення кількості аварійних ситуацій. У водоканалі просять своєчасно інформувати про такі явища.

А на час відсутності води рекомендують скористатися колонками-качалками. Загалом у справному стані їх у Тернополі є біля 30.

– Є такі колонки-качалки, де поодиноко люди приходять. А є такі, що працюють безперервно і навіть черги формуються. Є такі колонки-качалки, якими люди користуються навіть у період наявності централізованого водопостачання. Але потрібно розуміти, що ці джерела знаходяться посеред міста, вони мають незахищені водоносні горизонти і досить часто якість води у цих джерелах є набагато гіршою, ніж вода в централізованій мережі. Тому цю воду ми не рекомендуємо вживати для питних цілей, навіть якщо вона візуально не викликає у вас ніяких підозр, а краще для санітарно-гігієнічних, – радить Володимир Кузьма.

Отож, справні колонки-качалки розташовані за адресами: вулиці Дружби, 1, Дружби, 6, Чумацька, 25, Мазепи,7, Бережанська, 53, Тернопільська, 54, Тернопільська, 2, Хліборобна, 30, Микулинецька, 44 і Львівська, 9.

Коментарі вимкнені.