Коли кусок пластику стане для тернополян цінністю?

За ініціативи міського голова Сергія Надала у Тернополі нещодавно презентували новий проект – «Соціальна картка», власник якої може отримати знижку на товари у різних закладах міста. У першу чергу її отримують інваліди, пенсіонери, багатодітні сім’ї та інші соціально-незахищені категорії.

«За основу проекту «Соціальна картка» ми взяли досвід міста-партнера Тарнова, де кожен житель має таку картку, яка надає їм пільги у вигляді знижок у більшості торгівельних, медичних закладах міста та інших, – розповідає начальник управління стратегічного розвитку міськради Юрій Дейнека. – У Тернополі наразі таку картку ми впроваджуємо для соціально незахищених тернополян».

За його словами, у Тернополі цей проект реалізовують без витрачання бюджетних коштів.

«Зараз партнерами цієї картки є мережа аптек «Борис» та соціальні аптеки, які надають тернополянам з цією картою 12% знижку на медичні препарати. Також ми ведемо переговори з торгівельною мережею продуктів харчування, будівельних матеріалів, меблів, стоматологічних кабінетів та інших структур, щоб й вони надавали знижки від 10 до 15% за цією картою, – додає Юрій Дейнека. – Якщо тернополяни побачать, що будуть мати значну кількість пільг у вигляді знижок у закладах міста, то така картка буде дійсно мати для них цінність».

До слова, «Соціальну картку» можуть отримати соціально-незахищені мешканці міста, які стоять на обліку в управлінні соціальної політики Тернопільської міської ради.

Коментарі вимкнені.