Коли стане відомо хто ввійшов у список «100 кращих тернополян»

Розпочалась активна фаза аудиту результатів голосування народного праймерізу «100 кращих тернополян 2015»

Зважаючи на високу відповідальність щодо чесності та об’єктивності визначення результатів першого загальноміського рейтингу-праймерізу довіри/підтримки тернополян, організатори спільно з аудиторами вельми ретельно підходять до перевірки зібраних даних.
Не дивлячись на час тотальної зневіри громадян, брехні та популізму, проект «100 кращих тернополян» отримав значний кредит довіри від людей. Нам, організаторам праймерізу, після проведеної роботи щонайменше б хотілось помилитись у аналізі та кінцевому підрахунку результатів. Тому ми, не дивлячись на бажання та спокуси оприлюднити рейтинг якнайшвидше, змушені затратити значні часові та людські ресурси для ретельного перевірки кожного голосу отриманого за того чи іншого кандидата.
На жаль, від початку проекту було виявлено, що не усі кандидати та/чи групи їх підтримки зрозуміли три, на перший погляд, простих речей:
1) голосують тернополяни, а не усі, хто мають мобільний телефон;
2) проводиться замір рейтингів довіри/підтримки кандидатів тернополянами, а не змагання «колекціонувань смс-авторизацій»;
3) підтримка/довіра – це: добра воля кожного, це агітація, це підгадування, але аж ніяк не примус, обман чи підкуп.
Нагадуємо, що наш проект не претендує на виняткову об’єктивність та істинність. Це лише один з різновидів майданчиків замірів рівнів довіри/підтримки тернополян до тернополян за пропонованою й реалізованою нами прозорою методикою – http://top100.te.ua/about.

Будь-хто вправі запропонувати та на практиці реалізувати (!) досконаліший, прозоріший та об’єктивніший механізм.
Кінцеві результати проекту «100 кращих тернополян 2015» будуть оприлюднені 15 травня. Місце та час буде повідомлено додатково.

Коментарі вимкнені.