Комунальний Майдан у Тернополі лякають міліцією

Ще 24 березня активісти комунального Майдану подали заявку на пікет міського відділку міліції.

Вчора за сприяння міської ради, директора “свободівця” та начальника міліції Хілюка оперативно відкрили кримінальну справу за перешкоджання ведення діяльності підприємства КП ТМШЕД. Такі оперативні дії міліції щодо відкриття кримінальної справі вражають. Будемо пікетувати міліцію з активістами “комунального Майдану”“, – про це повідомляють активісти Андрій Любецький, Наталія Карпишин і Тарас Білан.

В 2007-му році я намагався врятувати Комбайновий завод. Тоді на мене заводили кримінальну справу за перешкоджання діяльності гіганта, навіть нарахували збитків на 17000 гривень. Але це було за часів Януковича, а зараз які часи?” – запитує громади Андрій Любецький.

 

Вих. №109  від 24.03.2014р.

Тернопільська міська рада

Вул.Листопадова, 5

М.Тернопіль

 

28.03.2014р. біля приміщення прокуратури Тернопільської області (вул. Листопадова, 4, м.Тернопіль) відбудеться зустріч громадян міста Тернополя з представниками прокуратури. Причина зустрічі : обмотивування підстав закриття кримінальних проваджень,  щодо зловживань посадовими особами КП «Тернопільська шляхово-експлуатаційна дільниця», та приватних фірм, що біля двох років знаходяться на території комунального підприємства без договорів. Також громаді міста буде цікаво знати позицію прокуратури в питанні пересування вулицями міста притиральної техніки без номерних знаків, технічного огляду та правим рулем в кабіні водія.

Початок зустрічі : 10.00год. Кількість учасників : 20 чоловік. Відповідальний за проведення : Білан.Т.Б.

-1 thoughts on “Комунальний Майдан у Тернополі лякають міліцією

 • 14:27 | 26.03.2014 о 14:27
  Permalink

  Якщо підприємство неконкурентне, то його треба ліквідувати, а гроші направити на дитячі садочки. Прибирання міста робити на конкурсній основі. Що в принципі і рробить Надал.

 • 19:15 | 26.03.2014 о 19:15
  Permalink

  Надал все правильно робить. Хто хоче давати пораду, хай очолює то підприємство!

 • 10:15 | 27.03.2014 о 10:15
  Permalink

  А навіщо було доводити підприємство до банкрутства, кому це було вигідно, чи не Надалу часом?

Коментарі вимкнені.