Креатор-Буд розпочав будівництво житлового комплексу в Києві

Будівельна компанія Креатор-Буд розпочала повноцінну роботу у столиці.

Київська філія працює більше року і за цей час підприємство має уже серйозні напрацювання та плани щодо втілення цікавих будівельних проектів. Днями відбулось офіційне відкриття першого офісу продажу Креатор-Буд у Києві. Відтепер квартири від Креатор-Буду у столиці можна купити в житловому комплексі на проспекті НАУКИ, 58, що у Голосіївському районі. Офіс продажу Київської філії знаходиться на території будівництва комплексу. Столиця стала третім містом в Україні після Тернополя та Львова, де працює компанія Креатор-Буд.

З нагоди офіційного старту продажу квартир у Києві, компанія Креатор-Буд оголосила акцію на купівлю квартири.

УВАГА!!! До кінця жовтня вартість квадратного метра у комплексі «Проспекті Науки, 58» – від 16000 за квадратний метр.

ЖК Проспект Науки, 58 будується у затишному мікрорайоні Києва. Серед суттєвих переваг комплексу – розвинута інфраструктура, сучасні планування, мальовнича панорама з вікна на Голосііївський парк з одного боку та вигляд на Дніпро – з іншого. Поруч комплексу передбачені зелений двір з дитячим садком та інтерактивним майданчиком.

Аби проживання мешканців комплексу було комфортним, на першому поверсі передбачені супермаркет, кав’ярня, салон краси та аптека.

Детальнішу інформацію щодо квартир у ЖК «Проспект Науки, 58» можна отримати на сайтах www.kreatorbud.com www.nauki58.com.ua

Чим цікавий комплекс в плані інвестицій, можна дізнатись за номерами у Києві: (050) 062 7777 та (097) 069 1919

Інформацію щодо квартир у новому столичному комплексі можна також отримати в центральному офісі продажу у Тернополі, за адресою Листопадова, 1\3 , тел. 52 70 07 та (050) 6 52 70 07

Своїм колегам з Київської філії колектив Креатор-Буду щиро бажає здоров’я, віри і Господнього благословення в доброму початку достойного шляху!

Коментарі вимкнені.