Як тернополяни крутилися навколо столу (відео)

Пасажири маршруток здивовано озиралися, мешканці щойнозданого в експлуатацію будинку виходили на вулицю, перехожі зупинялися. Все тому, що 20 червня увечері, на вулиці Б.Хмельницького провели незвичайні змагання із вправності перелізання через… стільницю столу.

Називається такий вид активного відпочинку – Boulder Table, або тейбл-болдерінг. Організували його для тернополян в честь відкриття магазину туристичного спорядження “Горгани.ком”.

Змагання провели під відкритим небом, під музику виключно українських виконавців. Участь взяли близько двох десятків відчайдухів. Серед них і чотири дівчини.

Збоку видавалося, що це неважке завдання – перелізти навколо стільниці столу в будь-якому напрямку, не торкнувшись при цьому долівки. Проте, як переконався “Погляд” – не всім це видалося під силу.

Але досвідчені альпіністи та туристи змогли без проблем прокрутитися навколо стільниці – чи то по довжині чи то навколо осі.


І навіть наймолодший учасник змагань зміг показати себе на рівні зі старшими хлопцями. Його підтримували найгучніше, кричали “Крутися-вертися!” та “Давай-давай!”

Окрім змагань, власники нового магазину розігрували призи і серед покупців. “Погляд” оглянув асортимент товару: наплічники для велосипедистів, для міста, для довгих мандрівок, різного роду термокружки, а також взуття – не дешеве, як пояснили досвідчені тернопільські туристи, проте дуже якісне.

До слова, випробувати свою силу, гнучкість та вправність на спеціальному столі можна буде ще протягом двох днів: до 22 червня стіл стоятиме в приміщенні магазину, по вул.Хмельницького, 9а.

Люба Вовк, новини Тернополя “Погляд”

Коментарі вимкнені.