“Культурні” тернополяни закидали озеро пляшками

Увага тернополян, котрі гуляють вздовж набережної Ставу, звертається не на миловидний краєвид чи літаючих чайок, а на… купи сміття. Адже на озеро дивитися просто неможливо: воно повністю відображає культуру відпочинку тернополян. Так, у хвилях можна побачити і каністру, і шину від автомобіля, проте найбільше пластмасових пляшок. А під час сильного вітру хвилі ще й підіймають догори все те, що намагалися «приховати» тернополяни у ставку. Тоді хвилі взагалі утворюють цілу «дорогу» із побутових відходів.

В світлу половину дня більшість тернополян до цього вже звикли, а у ночі, жартують, сміття зовсім не видно. Проте не всі мешканці міста мовчать. Багато хто обурюється, адже тернопільський став потребує очищення. Особливо, гнітючою була ситуація після святкування Дня зими, адже тоді залишилося багато сміття. А після того, як лід розтанув, всі відходи залишилися у водах ставку.

«Очищувальні роботи будуть проводитися з настанням теплої погоди, – розповідає в.о. директора КП “Об’єднання парків культури та відпочинку” Олег Протасевич, – кожного року ситуація із сміттям повторюється. Ми залучимо своїх працівників і зберемо з берега те, що можна прибрати».

Мар’яна Зварич, Погляд

-1 thoughts on ““Культурні” тернополяни закидали озеро пляшками

 • 16:02 | 29.03.2012 о 16:02
  Permalink

  Та де ж там тернополяни! Та ж то вороги наші: “москалі кляті”, “ж…ди пархаті” та “ляхи чортові”! О, а ще про “комуняк” забули… Ми нє!!!

 • 19:52 | 29.03.2012 о 19:52
  Permalink

  Тату, а що це таке гарне?>> – А це, синку, туалєт до Євро 2012 побудували.>> – Який гарний! А що це на дверях написано “М” і “Ж”?>> – “М” – це для москалів.>> – А “Ж”?>> – “Ж” – це для жидів.>> – Тату, так ми ж українці! А нам же куди ходити?>> – Та ти шо, синочку! Це ж все наша земля! Сери де хочеш!

 • 14:48 | 30.03.2012 о 14:48
  Permalink

  От якби нашим свідомим “євро”українцям за таке , як колись німці – по пальчику відрубували,то центр Європи був би найчистішим в світі) Самі б йшли, та сміття до дому забирали, навіть чуже! Немає екологічної свідомості та виховання! Та й якби охоронці порядку слідкували за таким , штрафували або притягали до відповідальності , залучали до громадських робіт по прибиранню територій … А особливо молодь! Набреруть в батьків грошей на пивко і не можуть з радості до смітника дойти.Як описав попередній автор :”Та ти шо, синочку! Це ж все наша земля! …. де хочеш!”…

Коментарі вимкнені.