Як на Тернопільщині дбають про диких тварин

Зима – це одна з найдивовижніших і разом з тим найсуворіших пір року. Зниження температури повітря і збільшення снігового покриву в лісах зменшують можливість тваринам якісно і регулярно харчуватись тим, що зазвичай складає їхній раціон. Підгодівля, яку здійснюють працівники ДП «Чортківський лісгосп», дозволяє звірам поновити сили і втримати той вітамінний і жировий баланс, що сприяє їх адаптації до погодних умов і допомагає елементарно – вижити, коли звична природна їжа недоступна.

10 грудня 2021 року єгерська служба ДП «Чортківський лісгосп» здійснювали зимову підгодівлю мисливських копитних тварин. Корми розвозили по годівницях , у всіх лісництвах підприємства. Тварини можуть поласувати сіном, кормовими віниками, зерном, жолудями, коренеплодами та сіллю.

Підгодівля диких звірів взимку – важливий захід, який проводиться єгерською службою щорічно. Адже тварини, які мешкають в лісі, потребують не тільки природні корми, а й мінеральні солі, що необхідні для розвитку стійкої популяції виду.

 Такі заходи працівниками ДП «Чортківський лісгосп» будуть проводитися регулярно до кінця березня. Всі структурні підрозділи підприємства забезпеченні всіма необхідними кормами.

Коментарі вимкнені.