Легенда в одинадцяти поколіннях

Легендарний седан Toyota Corolla — це сучасний дизайн, надзвичайний комфорт, практичність і зручність в експлуатації та вражаюча економія пального. Вже зараз в Тойота Центр Тернопіль «Кристал-Моторс» можна придбати автомобілі легендарної моделі 2016 року виробництва.

Автомобіль представлено в Україні з двома бензиновими двигунами на вибір: 1,33 л та 1,6 літровим двигуном у п’яти варіантах комплектації.

Елегантне зовнішнє оформлення, чудова аеродинаміка та легендарний зручний салон. Сьогодні седан Corolla випромінює якість класу «люкс» як зовні, так і в салоні. Один з найпросторіших у класі салонів, напрочуд зручні сидіння, сучасна техніка та модернізована моторна гамма забезпечують нові відчуття від перебування за кермом.
Ретельно добрані матеріали та вишукані елементи декору на кшталт панелі приладів з глянцево-чорними деталями та блакитною підсвіткою вигідно підкреслюють його. Інтер’єр салону випромінює спокій. Автомобіль запропонує вам найбільший в класі простір для ніг, зокрема для задніх пасажирів.

Відкрийте для себе нову інформаційно-розважальну систему Toyota Touch 2! Її обладнано кольоровим сенсорним екраном з діагоналлю 15,5 см. За допомогою цієї системи ви зможете прослуховувати радіо і програвати компакт-диски. Крім того, ви зможете під’єднати телефон по каналу Bluetooth®.

Все почалося 1966 року, коли перша Corolla зійшла з конвеєра. З тих пір цей надійний седан завжди відповідав та перевершував очікування мільйонів водіїв по всьому світові.

Оцініть і Ви легендарний автомобіль Toyota Corolla в Тойота Центр Тернопіль «Кристал Моторс», що по вул. Микулинецькій, те.: 0352 405 888, моб.: 067 384 19 02
http://www.kristal-motors.toyota.ua/

 

 

Коментарі вимкнені.