Дружина тернопільського політика не перестає дивувати

Дружина тернопільського політика не перестає дивувати.

Срібною медаллю Олени Підгрушної та її колег по естафетній гонці Ірини Варвинець, Наталі Бурдиги та Юлії Джими завершився восьмий етап Кубку світу з біатлону, що відбувався у Преск-Айлі (США). Як повідомляє Федерація біатлону України, вже на першому етапі Варвинец, хоча й допустила два промахи на вогневих рубежах, зуміла приїхати майже врівень з лідером гонки, поступившись спортсменці із збірної Швейцарії лише 4 секунди. Правда, на другому етапі Бурдига не була настільки точною, використавши 4 додаткових патрони і фінішувавши на 4 місці – 29,9 секунд відставання від нового лідера збірної Росії.

На третьому етапі Джима допустила лише один промах, але скоротити відставання від лідерів по дистанції не змогла – 30,6 секунд і те ж четверте місце. І лише на останньому етапі ситуацію змінила Олена Підгрушна. Не дивлячись на п’ять власних промахів, вона зуміла скористатися численними помилками суперниць і в боротьбі за друге місце на фінішній прямій обігнати команди Німеччини і Польщі. Українки фінішували з результатом 1 година 07 хвилин 36.2 секунди, відставши від переможців – команди Чехії – на 25.2 секунди. Третє місце у команди Німеччини.

Додамо також що на інших гонках у Преск-Айлі Олена Підгрушна була сьомою у гонці переслідування та чотирнадцятою у спринтерській гонці.

Етап Кубку світу у Преск-Айлі став останнім перед Чемпіонатом світу з біатлону, який стартує 3 березня.

Нагадаємо, що Олена Підгрушна є дружиною тернопільського політика Олексія Кайди.