Люди доведені до відчаю бездіяльністю керівництва Тернопільщини (фото)

Сьогодні, 4 грудня, у Тернополі протестували бюджетники. Більше двох сотень педагогів, дорожників та медиків прийшли під стіни «білого дому», аби відстояти своі права.

Педагоги з чотирьох районів Тернопільщини вимагають повернути їм виплату  надбавку за престижність праці, яку вони не отримують через дефіцит коштів у місцевих бюджетах.

–         Напередодні міжнародного дня прав людини прийшли, аби показати  владі, що у соціальній сфері існують проблеми і їх треба вирішувати, – каже голова Тернопільської олбради профспілок Андрій Присяжний. – Кабмін виділив області 50 мільйонів гривень дотації для області, тож сподіваємось люди вчасно отримають заробітну плату.

Із плакатами «Не діліть вчителів на «білих» та «чорних»», «Мовчи учителю, ти – непрестижний», «Цінуйте працю вчителя!» вчителі відстоювали своє право на гідну зарплатню та зустрічали депутатів, які поспішали на сесію.

–       Вже немає Януковича, змінилася влада, а українські вчителі та школа зубожіли до ручки, – каже пані Марія з Кременця. – Наша праця надзвичайно важка та відповідальна, однак у нашій країні вона зовсім не цінується. Замість того, щоб думати, як виховувати майбутнє покоління, ми турбаємось як розділити нашу мізерну зарплатню на підписку газет та журналів і на утримання своєї дітей.

Працівники Тернопільавтодору також вийшли на акцію протесту. Вони не отримали зарплатні за жовтень, листопад і половину вересня. Люди доведені до відчаю бездіяльністю свого керівництва і просять повернути їм зароблені кошти.

До протестувальників вийшов голова обласної ради Василь Хомінець. Він запросив їх представників на сесію та пообіцяв, що сьогодні проблеми із зарплатнею бюджетників будуть вирішені.

Коментарі вимкнені.