На тернопільському Майдані цензура

26 лютого в Українському домі  Перемога відбулись збори громадян, яким не байдужа доля нашого міста.
Одностайно люди запропонували ініціювати створення Люстраційного комітету або Люстрацій ній комісії в м.Тернополі. Також тернополяни висловили дві основні вимоги до цього. По-перше, комітет створюється із громадян м.Тернополя, без участі жодного представника влади. По-друге, склад комітету затверджується в найближчу неділю на загально народному Віче. Тобто кожна запропонована особа в склад комітету буде розглянута тернополянами. Шляхом загального голосування кандидатура повинна бути затверджена, відхилена або замінена на когось іншого в найблищу неділю.

В цей ж день тернополяни уповноважили Наталію Карпишин висловити на пропозиції на Віче о 17 годині.

Як розповідає один з активістів Тарас Білан, до сцени пані Наталію не допустив Володимир Стаюра.

” Вся справа в тому, що в обласній раді вже визрів план. До люстраційного комітету мають увійти громадські організації та нікому не відомі особи контрольовані теперішньою владою. Думаю ефективність діяльності комітету від влади коментувати не потрібно. Напевне ми повертаємось до тоталітаризму. Людині не надали можливості сказати два пункти на розсуд громадиу. Янукович –аля- Стаюра повертається!!! Інакомисліє карається…  Але по при все, пане Янукович –аля- Стаюра , Віче відбудеться!!! І люстрацій ний комітет затвердять не в Вашому кабінеті, а на Тернопільському майдані”, – каже Тарас Білан.

-1 thoughts on “На тернопільському Майдані цензура

  • 09:05 | 27.02.2014 о 09:05
    Permalink

    вона самаж причетна до корупціі!неможна вибирати даппутатів!

  • 10:07 | 27.02.2014 о 10:07
    Permalink

    Нажаль ця журналістська “новина” також є неправдивою, тому що цю жіночку Наталю до мікрофону на Тернопільському Майдані недопустив я, Башта Олександр і порадив пану Стаюрі її теж не допускати до мікрофону, і пан Стаюра прислухався до моєї думки. А все через те, що в Тернополі створені вже інші люстраційні громадські організації. І я особисто порадив пані Наталі спочатку скоординувати дії з іншими громадськими об’єднаннями тернополян , а вже тоді, узгоджено і “виступати” на Майдані,

Коментарі вимкнені.