Матла за відмову від стадіону отримає 8 га землі у Тернополі?

Сьогодні на сесії міської ради депутати розглядатимуть питання щодо надання  8,0000 га землі в постійне користування для будівництва та обслуговування групи багатоквартирних житлових будинків з вбудовано-прибудованими приміщеннями громадського призначення площею до 8,0000га за адресою вул. Смакули- Київська КП фірмі «Тернопільбудінвестзамовник».  Кажуть, що ця земля буде передана в суборенду ПП Матла за відмову стадіону на вулиці Злуки.

Нагадаємо, що конфлікт навколо стадіону на вулиці Злуки триває вже дуже давно. Цей стадіон площею майже три гектари був зведений ще у 70-тих роках минулого століття одним із колишніх промислових гігантів України – Тернопільським бавовняно-прядильним комбінатом. До сьогодні він залишається єдиним місцем для спортивних занять у цьому мікрорайоні. Мешканці прилеглих будинків проти його забудови, однак згідно документів вона здійснюється законно.

Розглянувши звернення комунального підприємства фірми «Тернопільбудінвестзамовник» Тернопільської міської ради, керуючись ст.12, 92, 123 Земельного кодексу України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи висновки постійних комісій з питань містобудування з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Дати дозвіл комунальному підприємству фірмі «Тернопільбудінвестзамовник» Тернопільської міської ради (ід. код 14055223) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 8,0000га в постійне користування для будівництва та обслуговування групи багатоквартирних житлових будинків з вбудовано-прибудованими приміщеннями громадського призначення за адресою вул. Смакули- Київська.

2. Зобов’язати комунальне підприємство фірму «Тернопільбудінвестзамовник» Тернопільської міської ради в шестимісячний термін подати проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, зазначеної в п. 1 даного рішення, на розгляд міської ради.

Міський голова                                             С.В.Надал

Коментарі вимкнені.