Міська рада “по-європейськи” закрила двері перед тернополянами

25 листопада громада міста одразу після Тернопільського Віче вирушила до міської ради аби передати вимоги громади керівництву міста. Представники Віче зайняли майже весь майдан перед міською радою і вимагали появи мера. Але, нажаль, ані міський голова, ані жоден з його заступників, не вийшли до протестуючих. Натомість двері міської ради зачинили і не впускали представників громади.
“Я спробував відчинити двері міської ради, аби запросити представника міської ради для вручення вимог Віче, але нажаль, двері міської ради були зачинені. В той день, коли в Тернополі збирається Євромайдан наша влада показує своє відношення до демократичних та європейських цінностей закритими дверями!”, – розповідає Андрій Любецький.
Розгублені тернополяни декілька разів вигукували прохання вийти представників міської ради, але ніхто не вийшов, тому активісти виступили з промовою  прямо на її сходах.
З приводу проблем гаражного кооперативу виступила депутат Тернопільської міської ради Наталія Карпишин, яка розповіла, що люди, які десятки років користуються гаражами, мають право вимагати від влади їхньої приватизації. Міська влада повинна рахуватися з інтересами людей і запропонувати шлях узаконення їхнього майна. Натомість нинішня місцева влада повністю відвернулась від вимог людей, оскільки передала землі збитковому комунальному підприємству, всіма силами намагається закрити гаражний кооператив, забороняє пікети, більше 4-х місяців назад відключила електропостачання.  Також, депутат розповіла про гострі проблеми свого виборчого округа, які місцева влада відверто ігнорує.
На віче виступив громадський діяч Андрій Любецький, який розповів про мету акції та намір зібрати свідому громаду задля спільної роботи на благо міста. В Тернополі існують проблеми і громада повинна говорити про них, а не мовчати. Жителі повинні навчитись разом йти до мети, а влада повинна прислухатись до них, а не зачиняти перед ними свої двері, інакше про який “Європейський вибір” можна говорити?
Активіст від вулиці Орлика Едуард Міляновський розповів про скандальну забудову та намір міської ради звести 9-ти поверховий житловий будинок на церковній землі. Жителі вулиці Орлика одноголосно підтримали намір боротися за свою вулицю.
Сергій Цвик, друг сім’ї загиблої Марії Деркач розповів про проблеми в медицині. Родичі обурені тим, що на час слідства причетні до загибелі дівчини лікарі досі працюють у медичних установах.
Громада міста до кінця наполягала на зустрічі з мером, однак двері ради були і надалі зачиненими. Тому тернополяни в знак протесту скотчем прикріпили на двері міської ради вимоги Віче і плакат – “В Європу з чесною владою!”.

Більше фото:
http://vk.com/album101400173_183075847

 

-1 thoughts on “Міська рада “по-європейськи” закрила двері перед тернополянами

  • 20:20 | 26.11.2013 о 20:20
    Permalink

    Це ви Любецького і компанію називаєте “тернополянами”? 🙂

Коментарі вимкнені.