Міська рада знаходить гроші на герб та годинник, а у лікарів забирає зарплату

56 працівників шкільного відділу Тернопільської міської дитячої комунальної лікарні незабаром відправлять у безоплатну відпустку. За рішенням головного лікаря Романа Книша у пенсіонерів заберуть двотижневий заробіток, а в людей працездатного віку – тижневий. Анонімно медпрацівники звернулися до представників громадських організацій. Адже людям не розповідають, на якій підставі у них забирають гроші.

– Я попросив пенсіонерів, бо вони отримують ще пенсії. Молоді працівники нічого не отримують, звільнити права не маю у зв’язку із непрацюючим дошкільним навчальним закладом. На початку року міською владою видано стовідсотковий бюджет. У нас зросла заробітна плата, а потім підвищення відмінили, кошти відмінусували. Потім держава включила індексацію , а за надбавку послуг забула і ми з цим кризовим бюджетом йдемо до кінця року. Якщо повернуть індексацію, то це питання у нас закривається взагалі».

А поки що, ймовірно, медперсонал таки піде у відпустку за свій рахунок, адже спрогнозувати дії Тернопільської міської ради щодо більш як півсотні працівників шкільного відділу ні медики, ні керівництво лікарні не беруться.

– Мене дивує ця місцева влада. На останній сесії йшла зміна у бюджеті, 600 тисяч гривень віддали на УЗД для Тернопільської міської лікарні швидкої допомоги. У мене був шок, як я це почув! У Чайківського УЗД на першому і другому поверсі, куди ще?   Разом із іншими громадськими активістами, ми представники ГО «Наш рідний Тернопіль» дочекаємося наступної сесії Тернопільської міської ради аби заступитися за лікарів. Погодьтеся, наші чиновники знаходять гроші на трьохсторонні годинники та плитку з гербом міста. Хіба вони не знайдуть 400 тисяч гривень на зарплату медсестер і лікарів? – каже на зустрічі представник громадської організації «Наш рідний Тернопіль» Богдан Фостаківський.

-1 thoughts on “Міська рада знаходить гроші на герб та годинник, а у лікарів забирає зарплату

  • 02:26 | 11.08.2014 о 02:26
    Permalink

    На фото колишній зек і аферюга Фостаковський! Чого його подають у якості порядного борця за справедливість???? Це ж реальне чмо!

Коментарі вимкнені.