МММ – бізнес чи велика афера? (експеримент тернополянина)

Про початок роботи у Тернополі найбільшої фінансової піраміди «МММ» уже декілька місяців активно говорять люди. Одних захоплює ідея швидко розбагатіти, але бояться втратити кошти, інші – ідуть на пролом і позичають гроші.

 

Одним з сьогоднішніх експериментаторів виступає тернопільський студент Тарас Миколайович. Як він сам зазначає, що уже давно шукав способів  отримати хороший прибуток.

 

До того, як вкласти гроші у МММ, Тарас  довгий час спостерігав за різними банківськими пропозиціями:

–       Спочатку я брав інформацію з Інтернету та оголошень, проте всюди найкращим варіантом були прибутки від 12 до 18% річних. Я прикинув,  щоб мати зиск потрібно вкласти немаленьку суму, яку у студентські роки заробити практично нереально.

 

Під час пошуків на очі хлопця потрапила реклама МММ, проте знаючи попередню історію, він поставився до цього критично. У той час знайомий з Хмельницького почав агітувати вступити у МММ, наводячи власний приклад. Тоді Тарас задумався і вирішив класти кошти.

 

Його внески – це 4 тис. і 1 тис. грн. на різний термін. Восьмого квітня під 20% він вклав 4000 грн. на один місяць. Іншу суму, а це тисяча гривень, вклав на три місяці під 45% прибутку.

 

–       Як студент, частину грошей я мав своїх, іншу – позичив у друзів. Звичайно, може бути, що система обвалиться і ніхто не отримає своїх коштів. Але думаю, якщо це була б афера, то б за півтора роки МММ-2011 вже давно перестала б працювати та широко розповсюджуватись.

 

Сьогодні Тарас розповідає своїм друзям про вклади у цю структуру. Саме з такою метою він створив групу у соціальних мережах, де усі знайомі зможуть  дізнатися, а чим же закінчиться вклад у фінансову піраміду. А читачі «Погляду» дізнаються про результат чи то великої афери чи то бізнесу уже 9 травня.

 

Мар’яна Зварич, Погляд

-1 thoughts on “МММ – бізнес чи велика афера? (експеримент тернополянина)

 • 17:13 | 24.04.2012 о 17:13
  Permalink

  Так то все класно. Але наголошу – цей інтернет-проект називається “МММ-2011”. А вказуючи просто МММ, Ви говорите про систему, яка розвалилася ще в 1994 році.

 • 19:06 | 24.04.2012 о 19:06
  Permalink

  Не думав, що на такому позитивному сайті маже появитися PR-матеріал про величезну аферу і бульбашку, яка скоро трісне!!!!

 • 21:55 | 24.04.2012 о 21:55
  Permalink

  А ви попробуйте вкласти не на місяць чи три, а на рік чи два. Тоді й поговоримо!

Коментарі вимкнені.